Log in
    

Zimowy kobiecy obóz wspinaczkowy w Morskim Oku

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach od 25 lutego do 3 marca b.r. odbędzie się po raz kolejny zgrupowanie unifikacyjne taterniczek i alpinistek samodzielnie wspinających się zimą.

Muskat, Zwijacz-kozica

Na zdjęciu uczestniczki zgrupowania w 2010r. Ewelina Zwijacz-Kozica i Małgosia Olszewska (w pomarańczowym kasku) po skończonej drodze "Wesołej Zabawy" na Progu Mnichowym oraz (z lewej) Jasiu Muskat-instr.alpinizmu, który wspólnie z Jackiem Janią - instr.alpinizmu, opiekowali się zgrupowaniem. Fot. Jacek Jania

Warunki zgłoszeń:

  •     Przynależność do klubu zrzeszonego w PZA oraz opłacone składki, potwierdzone przez klub.
  •     Odpowiednie przygotowanie wspinaczkowe, pozwalające na samodzielną wspinaczkę w górach w warunkach zimowych.
  •     Aktualny wykaz przejść w bazie wykazów PZA.

Prosimy koleżanki, zainteresowane udziałem w zgrupowaniu o przysyłanie zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Ostateczny wybór uczestniczek zgrupowania nastąpi na podstawie wykazu przejść znajdującego się w bazie danych PZA.
Zakwalifikowanym uczestniczkom zgrupowania zapewniamy noclegi w schronisku i pokrycie ich kosztów.

W zgrupowaniu weźmie udział dwóch instruktorów zaproponowanych przez Komisję Szkolenia PZA , którzy podzielą się radą i doświadczeniem.

Zgłoszenia przyjmuje kierownik obozu Danuta Wach (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 4 lutego 2012r.

Informacja dodatkowa.

Oprócz uczestniczek zgrupowania zapraszamy wszystkie koleżanki zainteresowane wspinaczką, będące miłośniczkami kobiecego wspinania, czy zainteresowane tematyką górską na wspólne wieczorne rozmowy w schronisku. Rozmawiać będziemy o wspinaniu, wyprawach i górskich planach. Pobyt w schronisku w czasie zgrupowania, to okazja do wzajemnego poznania się. Obecność nie będzie czasem zmarnowanym.
Koleżanki, które zdecydują się na przyjazd dłuższy niż jednodniowy prosimy o dokonanie indywidualnej rezerwacji noclegu. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Danuta Wach