Log in
    

Campus Freak Foto Fest

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego Campus Freak Foto Fest!

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich kreatywnych twórców, fotografików, artystów i filmowców do wzięcia udziału w naszej zabawie! 
 
Campus Freak Foto Fest to konkurs stworzony z myślą o pomysłowych miłośnikach aktywnego wypoczynku i wielbicielach outdooru z zacięciem artystycznym. Po raz kolejny bierzemy na warsztat zimę i wszystko co z nią związane. Przedstaw jeden z naszych produktów w oryginalny sposób rzucając się w wir białego szaleństwa lub dając upust swojej kreatywności. Do wyboru masz 2 kategorie:
 
Freak Foto, czyli najbardziej odjechane, zwariowane, szalone,freakowe zdjęcie z produktem Campus w tle lub Film czyli najbardziej kreatywny, oryginalny, 
zaskakujący, odważny, innowacyjny, wyjątkowy film z produktem Campusa w jednej z ról głównych! 
 
Wszystkie chwyty dozwolone  -  wszelkie formy, kompozycje, scenariusze, co tylko przyjdzie Wam do głowy! O co walczycie? O nagrody o łącznej wartości  20 000 zł!!
 
Do zgarnięcia kasa, bony na zakup produktów marki Campus oraz nagrody rzeczowe w postaci namiotów i plecaków. Oprócz przyznawanych przez Jury nagród głównych, które powędrują do autorów najlepszych prac na zakończenie konkursu, co miesiąc w obu kategoriach rozdajemy nagrody internautów - to Wy i pozostali uczestnicy decydujecie która praca zbierze najwięcej głosów.
 
U nas nikt nie przegrywa! I dlatego dla każdego uczestnika przygotowaliśmy specjalny upominek.
 
Nie czekaj, podziel się efektami swojej pomysłowości, zbieraj głosy internautów oraz uznanie naszego Jury i zgarniaj nagrody, a już teraz zarejestruj się na naszej stronie www.campusfff.pl , na której oprócz Regulaminu Konkursu znajdziesz również inspirujące prace z poprzednich edycji.
 
W oczekiwaniu na Wasze niepowtarzalne prace,
Ekipa Campus