Log in
    

Konkurs na najlepsze blogi outdoorowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

GÓRY i firma The North Face zapraszają do konkursu na najlepszego bloga o tematyce górskiej. Założeniem konkursu jest nagrodzenie autora najlepszego bloga raz w miesiącu oraz przyznanie nagrody głównej pod koniec sezonu.

A nagrody przygotowane przez firmę The North Face są bardzo atrakcyjne. Co miesiąc (od sierpnia do grudnia) zostanie przyznana jedna torba Base Camp Duffel i pokrowiec Base Camp Laptop Sleeve dla najlepszych blogów. Na początku stycznia zostanie wybrany zwycięzca głównej nagrody: zestawu Meru Kit (spodnie i kurtka).
 
 
Co trzeba zrobić?
 
Jeśli jeszcze nie prowadzicie bloga na GORYonline, to wchodzicie na stronę społeczności i w prawej kolumnie w zakładce „Społeczność” zakładacie nowe konto. A następnie zaczynacie prowadzić bloga w wybranym przez was temacie związanego z górami lub aktywnościami outdoorowymi.
 
 
Jeżeli będziesz miał(-ała) jakiekolwiek problemy z założeniem bloga lub potrzebujesz pomocy technicznej pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Przygotujemy dla Ciebie platformę i dostępy - Tobie pozostanie radość pisania, tworzenia i wygrywania nagród.
 
NAGRODY
 
5 x Base Camp Duffel rozmiar XS
 
 
Niezwykle pakowna torba podróżna, która jest genialna w swojej prostocie. Dzięki temu waży znacznie mniej od standardowego plecaka, a waga to jedna z podstawowych wytycznych przy kontroli lotniskowej. Torba została bowiem wykonana z niemal pancernego materiału, odpornego na wilgoć, przetarcia, przedziurawienia. Posiada jedną wielką komorę, do której zmieścisz praktycznie wszystko, co tylko zechcesz. 
 
5 x Base Camp Laptop Sleeve
 
Elegancki, funkcjonalny pokrowiec na laptopa, wykonany z takiego samegpo materiału jak Base Camp Duffel. Obie strony pokrowca są wyłożone dodatkową warstwą gąbki, która amortyzuje ewentualne wstrząsy i skutecznie zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami. Zamek błyskawiczny nie przecina ścian pokrowca, ale jest wszyty wzdłuż krawędzi. Takie rozwiązanie ułatwia skanowanie wnętrza pokrowca podczas kontroli bagażu na lotniskach - nie musisz wyjmować komputera ze środka, dzięki czemu odprawa przebiega szybciej.
 
NAGRODA GŁÓWNA
 
Zestaw Meru Kit (Kurtka Meru Gore Jacket + spodnie Meru Gore Bib)

 

 

Zestaw Meru został zaprojektowany i wyprodukowany przy udziale sportowców współpracujących z firmą The North Face®: Conradem Ankerem, Jimmym Chinem i Renanem Ozturkiem. W 2008 roku podjęli oni próbę zdobycia mierzącego ponad 6310 m n.p.m. szczytu Meru drogą Shark’s Fin. Zespół spędził 19 wyczerpujących dni w ścianie i napotkał jedne z najtrudniejszych na Ziemi warunków wspinaczki wysokogórskiej – ekspedycja została zmuszona do odwrotu 100 metrów od szczytu. Na podstawie informacji od wspinaczy i doświadczenia z wyprawy, każdy element zestawu Meru Kit został zaprojektowany tak by ułatwić kolejną próbę pokonania tej wyjątkowej drogi. W niedzielę 2 października 2011 roku Conrad Anker, Jimmy Chin i Renan Ozturk dotarli na szczyt północno - wschodniej ściany Meru.
 
Meru Gore Jacket

 
Lekka, wodoodporna i „oddychająca” kurtka wspinaczkowa.
 
Ta najwyższej jakości kurtka do wspinaczki została zaprojektowana przez alpinistów dla alpinistów. Jest wykonana z wodoodporna materiału Gore-Tex® Active™ - najlżejszego i najlepiej „oddychającego” dostępnego obecnie materiału. Kurtka jest wyposażona w specjalistyczne rozwiązania dla alpinistów, takie jak miejsca o zwiększonej przyczepności na ramionach i plecach, które zapobiegają przesuwaniu się plecaka, przystosowane do uprzęży kieszenie oraz kaptur ze wzmocnionym brzegiem, który można nałożyć na kask.
 
Meru Gore Bib
 
Specjalistyczne spodnie do wspinaczki w ekstremalnych warunkach
 
Lekkie, „oddychające” i wodoodporne spodnie przeznaczone do wymagających technicznie podejść w ekstremalnych warunkach wykonane z materiału Gore-Tex® Active™ Shell. Spodnie wyposażone zostały w pełnej długości, dwukierunkowe suwaki na nogach z półkolistym otwarciem na zamek na pośladkach, łatwo dostępne kieszenie na udach z możliwością otwarcia suwakiem w trzech kierunkach. Spodnie wyposażone są również w zintegrowane stuptupy, solidną ochronę przed przecięciem Keprotec® i niskoprofilowe szelki.

Szczegółowy regulami konkursu


ORGANIZATORZY KONKURSU