Log in
    

Aktywny konkurs z koszulką w tle - do wygrania bielizna termoaktywna

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszamy na fotograficzny konkurs dla aktywnych! Do wygrania koszulki marki TERVEL!

W kolejnej naszej akcji z nagrodami o nazwie „Aktywny konkurs z koszulką w tle” prosimy Was o przesłanie zdjęć przedstawiających różnorodne aktywności, podczas uprawiania których może przydać się koszulka termoaktywna.

Bielizna termoaktywna - czy to z włókien sztucznych, czy naturalnych, jak wełna merino - na dobre zmieniła komfort uprawiania różnych dyscyplin sportu. Zastąpiła bawełnę, która za bardzo chłonęła wilgość. W przeciwieństwie do niej koszulki termoaktywne są lekkie, przewiewne, szybko schną i przede wszystkim transportują wilgoć od skóry na zewnątrz. Są także odporne na brzydkie zapachy, co podczas wysiłku fizycznego jest niezwykle ważne.

Czy według Was może się przydać podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rolkach, rowerze, nartach, w górach na trekkingu, Nordic Walking, gier zespołowych... - wymieniać dalej? A może na zwykłym spacerze po plaży, podczas wędkowania lub jazdy na motorze? A może jest odpowiednia na bardziej niezwykłe aktywności - dog trekking, wyścigi psich zaprzęgów, czy walki rycerzy? Liczymy na Waszą pomysłowość!

 


Jeśli chcecie się przekonać, jak działają koszulki termoaktywne marki TERVEL, prześlijcie zdjęcie o tematyce zgodnej z ideą konkursu. 

Na zdjęcia czekamy od 10 do 23 września 2012 r. W drugim etapie konkursu (od 24 do 30 września) będziecie mieli szansę zagłosować na najlepsze. Przewidujemy 2 nagrody: dla zdjęcia wyłonionego głosami jury oraz nagrodę publiczności.

Zasady konkursu:

1. Konkurs składa się z dwóch etapów:
- etap I: od 10.09 do 23.09. 2012 r
- etap II: od 24.09 do 30.09. 2012 r.

2. Etap pierwszy to właściwe zadanie konkursowe, które polega na przesłaniu zdjęcia pokazującego, do jakich typów aktywności można użyć koszulki termoaktywnej. 

3. Fotografię konkursową wraz z danymi autora należy wysłać na adres: konkurs[at]ceneria.pl. 

4. Na konkurs można przesłać dowolną ilość zdjęć.

5. Drugi etap konkursu (od 24.09 do 30.09. 2012 r) polega na ekspozycji wybranych fotografii w formie galerii na fanpage'u Ceneria.pl, gdzie mogą być komentowane i lajkowane przez Internautów.

6. Nagrodami w konkursie są 2 koszulki termoaktywne marki TERVEL (OptiLine Light w wersji męskiej i ComfortLine w wersji damskiej): nagroda przyznana przez Organizatora oraz nagroda publiczności, wyłoniona na podstawie największej ilości „lajków” na fanpage'u Ceneria.pl.

Cały regulamin jest dostępny tutaj.

Czekamy na wasze propozycje!