Log in
    

Konkurs w stylu retro - do wzięcia softshell Track Hoody Milleta

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszamy na konkurs organizowany przez Ceneria.pl wraz z firmą Millet, który polega na przesłaniu wspomnień dotyczących sprzętu lub odzieży outdoorowej używanej w przeszłości.

W dzisiejszych czasach aż trudno nadążyć za coraz to lepszymi technologicznie nowinkami: Gore-tex, soft shell, paclite, neoshell, power stretch, merino i tak dalej, i tak dalej. Ale nie zawsze taka zaawansowana odzież i sprzęt były dla wszystkich dostępne. Jak sobie radziliście dawniej bez takich nowinek? A może i dzisiaj macie jakieś patenty na ciekawe rozwiązania sprzętowe?

Wyciągnijcie swój stary sprzęt z szaf, a wspomienia z nim związane z zakamarków pamięci. Przejrzyjcie stare zdjęcia - być może przypomnicie sobie zabawne zdarzenia związane z używanymi przez Was podczas aktywności rzeczami.

Może Wasze buty rozpadły się na szczycie 4-tysięcznika, albo poklejony taśmami namiot przetrwał największą ulewę?

Organizatorzy konkursu czekają na Wasze wspomnienia do 30.10.2012 r.

Nagroda główna to kurtka softshellowa marki Millet Track Hoodie w kolorze cactus (rozmiar XL).

Jeśli Waszą kurtkę wyrzuciliście właśnie na śmietnik po 10 latach użytkowania, soft shell Milleta na pewno ją zastąpi :)

Znacie te technologie?

Track Hoodie to męska, techniczna kurtka wykonana w technologii Dual Tech construction, która polega na połączeniu tych samych typów tkanin membranowych o różnej strukturze zewnętrznej. Tkanina Element Shield to nowej generacji Soft Shell posiadający membranę o parametrach 10 000/8 000. Dzięki połączeniu tkanin Element Shield Fleece jako głównej oraz tkaniny Element Shield Glencoe jako elementów wzmocnień na ramionach i łokciach otrzymano lekką, ochronną, odporną na ścieranie oraz doskonale przylegającą kurtkę. Dodatkową ochronę przed zimnem zapewnia zintegrowany kaptur z regulacją oraz wysoką gardą. Kurtka posiada również wentylatory pod pachami zapinane na suwaki, dwie duże kieszenie z przodu zapinane na suwaki. Mankiety regulowane na rzepy. Dół kurtki regulowany za pomocą elastycznej gumki ze stoperem.

Nagrody pocieszenia to czapka z daszkiem marki Lafuma oraz pasek Lafuma.

 

Szczegółowe informacje dotyczących zasad konkursu na stronie: www.ceneria.pl