Log in
    

Wiosna, wiosna, ach to ty... - konkurs

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Serwis Ceneria.pl i firma Lafuma zapraszają na wiosenny konkurs "Wiosna, wiosna, ach to ty...". Konkurs odbywa się za pomocą aplikacji na fanpage'u Cenerii na Facebooku, gdzie można zamieszczać zdjęcia, tematycznie związane z wiosennymi aktywnościami outdoorowymi.

W konkursie można wygrać 3 nagrody marki Lafuma, przydatne na wiosennych wycieczkach.

Śpiwór GR 30

Bardzo wszechstronny śpiwór ze sztucznym wypełnieniem. Polecany do trekkingu lub zwykłych wycieczek w górach. Ciekawa konstrukcja, wysokiej jakości materiały oraz różne rozwiązania technologiczne sprawiają, że śpiwór ten należy do ekskluzywnej linii śpiworów marki Lafuma.

Kapelusz Juggar Hat

Kapelusz unisex wykonany z tkaniny Dryway. Jest to oddychająca tkanina, która wspomaga szybki transfer wilgoci wyprodukowanej przez ciało oraz błyskawiczne wysychanie. Wewnętrzna opaska z CoolMax'u absorbuje wilgoć oraz przekazuje ją do dalszych warstw odzieży. Dodatkowo tkanina, z której został uszyty kapelusz nasączona jest preparatem anti UV. Kapelusz posiada wewnątrz małą kieszonkę, w którą łatwo można zwinąć kapelusz i zaoszczędzić miejsce.

Czapka Trail Cap

Czapka z kolekcji biegowej marki Lafuma. Podstawową zaletą czapki jest tkanina, z której została uszyta. Jest to oddychająca tkanina DryWay ®, która wspomaga szybki transfer wilgoci wyprodukowanej przez ciało oraz błyskawiczne wysychanie. Są to dwie podstawowe właściwości zmierzające do spełnienia wymagań różnych aktywności sportowych. Dodatkowymi zaletami czapki Trail Cap jest ochrona przed promieniami UV oraz wewnętrzna opaska z tkaniny Coolmax ® oferującej wyśmienity transfer wilgoci, szybkie wysychanie i pozostawianie skóry w komforcie termicznym. Czapka ta posiada też dodatkową wentylację w postaci laserowo wycinanych otworów oraz regulację obwodu czapki.

Więcej informacji:

www.ceneria.pl