Log in
    

Bakcylowy konkurs - pokaż swojego bakcyla do końca roku!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kochani! Nadeszła chwila, w której... prosimy Was o opowiedzenie o Waszych pasjach i bakcylach, które za nic nie chcą się od Was odkleić :-) Ogłaszamy zatem konkurs! Zasady są proste:

1) Prześlij nam do 31 grudnia zdjęcie, fotorelację, film albo tekst, który mówi o Tobie i Twojej pasji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O Twoim bakcylu! Ważne – koniecznie użyj w nim sformułowania „bakcyl”, jeśli to tekst albo wideo :-)

2) Czekaj aż opublikujemy Twój utwór na naszej tablicy, a gdy to już się stanie – koniecznie poproś znajomych, by nasz wpis zlajkowali. Ma szansę otrzymać nagrodę publiczności!

3) Nagrody regularne przyzna jury, natomiast o nagrodzie publiczności zdecyduje po prostu liczba lajków (nagroda widoczna tutaj: http://on.fb.me/1gjaWjw)i.

4) Przyjdź na ogłoszenie wyników w czasie i miejscu, które ogłosimy w styczniu 2014 i odbierz jedną z trzech nagród (widoczne tutaj: http://on.fb.me/1c9dcci):
1. Nagroda - samopompujący materac Thermarest Women`s Trail Lite kolekcja 2013 o wartości 300 zł (dostosowany do płci i wzrostu Zwycięzcy),
2. Nagroda - zestaw impregnatów i środków piorących Grangers o wartości 127 zł,
3. Nagroda - zestaw na mroźną i śliską zimę, czyli nakładki antypoślizgowe na buty (raczki) Snow Trax i zestaw ogrzewaczy o wartości 97 zł (nakładki dobierzemy do podanego rozmiaru buta Zwycięzcy).

5) Uwaga: jeśli wszystko pójdzie dobrze... jest możliwa zbiorcza publikacja wszystkich prac w formie książki, albo filmu!