Log in
    

Zostań testerem i zdobądź kamerę akcji Garmin VIRB Elite

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lubisz sport, aktywność na świeżym powietrzu? Zostań testerem najnowszej kamery sportowej Garmin VIRB Elite i zdobądź ją na własność.

Garmin zaprasza amatorów aktywnego wypoczynku do wzięcia udziału w akcji „Testuj Garmin VIRB”. Spośród chętnych przedstawiciele firmy Garmin wybiorą 15 testerów, którzy będą mieli możliwość przez okres 6 miesięcy korzystania z najnowszej kamery sportowej Garmin VIRB Elite. Po zakończeniu testów sprzęt może pozostać własnością uczestników. Wystarczy, że regularnie będą publikowali zarejestrowane przygody na stronie www.testujgarminvirb.pl.

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować z się na stronie www.testujgarminvirb.pl do 31 maja 2014 i opisać swoją ulubioną dyscyplinę lub preferowaną formę aktywności. Więcej szczegółów oraz regulamin akcji dostępny na www.testujgarminvirb.pl

Wytrzymała i odporna

Kamera Garmin VIRB Elite została zaprojektowana z myślą o wydajnej pracy w każdych warunkach – w powietrzu, na lądzie i wodzie. Mocna i wytrzymała obudowa jest odporna na wstrząsy, upadki i szarpnięcia. Zanurzona w wodzie na głębokość 1 metra kamera VIRB pozostanie szczelna przez 30 minut, co oznacza, że można ją zabrać wszędzie, niezależnie od pogody. Dla amatorów nurkowania dostępna jest specjalna opcjonalna obudowa, która zapewnia dodatkową ochronę kamery i umożliwi zejście na głębokość 50 metrów.

Zarejestruj rzeczywistość

Kamera VIRB Elite ma wbudowany akcelerometr, wysokościomierz oraz moduł GPS, dzięki którym można tworzyć własne profile nagrywania uwzględniające najważniejsze dane. Łączność ANT + pozwala sparować kamerę VIRB z innymi produktami firmy Garmin, aby rejestrować tętno, tempo, siłę oraz temperaturę otoczenia. Dzięki temu, np. podczas skoku ze spadochronem zarejestrowany zostanie nie tylko obraz, ale również wysokość i tętno skoczka przed, w trakcie i po skoku. Korzystając z VIRB Elite podczas szaleństw na stoku zarejestrujemy dodatkowo naszą prędkość i pozycję.

Długi czas pracy na baterii

Bateria litowo-jonowa o pojemności 2000 mAh zapewnia zasilanie przez ponad 3 godziny. Baterię można łatwo wymienić i kontynuować nagrywanie. Kamera VIRB Elite obsługuje karty microSD o pojemności maksymalnie 64GB, które pozwalają nagrywać materiały w jakości HD 1080p (Zalecana klasa 10. Karta do nabycia osobno).

Obraz w jakości HD 1080P

Oprócz trybu nagrywania obrazu 1080p z szybkością 30 klatek/s, VIRB Elite oferuje także możliwość dostosowania rozdzielczości i prędkości nagrywania do 120 klatek/s w celu uzyskania efektownego, niezwykle wyraźnego obrazu w zwolnionym tempie. Dzięki zastosowaniu 16-megapikselowej matrycy CMOS uzyskano najwyższą jakość filmów przy zachowaniu rozsądnej wielkości plików, co z kolei umożliwia łatwiejszą edycję i udostępnianie. Użytkownicy maja do wyboru wiele trybów wideo o następujących rozdzielczościach: 1080p przy 30 klatkach/s, 960p przy 48 klatkach/s, 720p przy 30/60 klatkach/s, 848 x 480 pikseli przy 120 klatkach/s. Dzięki funkcji automatycznej stabilizacji obrazu (DIR) oraz korekcji zniekształceń obiektywu (LDC), zarejestrowany materiał jest wyraźny niezależnie od tego w jakich warunkach został nagrany. Szerokokątny obiektyw Widevϋ zapewnia trzy tryby rejestrowania: szeroki, średni i wąski. Dzięki temu można rejestrować ujęcia z bliska, portrety oraz pejzaże.

Łączność ANT+ i Wi-Fi

Pracą kamery można sterować zdalnie za pośrednictwem zgodnego urządzenia Garmin GPS (ANT+) lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją VIRB™ (Wi-Fi). Łączność ANT+ pozwala również na bezprzewodowe połączenie kamery z opcjonalnymi czujnikami firmy Garmin, takimi jak czujnik tętna, czujnik prędkości, czy czujnik temperatury.

Więcej informacji na temat kamery VIRB Elite można znaleźć na stronie http://sites.garmin.com/virb/.

VIRB jest najnowszym produktem firmy Garmin z segmentu outdoor, który skupia się na rozwijaniu technologii i rozwiązań poprawiających jakość wypraw turystycznych. Niezależnie od tego, czy grasz w golfa, chodzisz po górach, polujesz czy jesteś entuzjastą geocachingu – urządzenia Garmin outdoor są doskonałym uzupełnieniem ekwipunku zarówno zaawansowanych jak i początkujących amatorów wypraw turystycznych. Więcej informacji o produktach Garmin z segmentu outdoor dostępnych na stronie http://www.garmin.com/pl-PL/explore/onthetrail.

Informacje o firmie Garmin International

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek oraz sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Wpisana do indeksu S&P 500, spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie. Więcej informacji można uzyskać w wirtualnym biurze prasowym na stronie internetowej Garmin pod adresem www.garmin.com/pressroom lub pod numerem telefonu +48 (0) 22 20 58 971. Wszystkie inne marki, nazwy produktów, nazwy firm, znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacja o oświadczeniach wybiegających w przyszłość:

Niniejszy komunikat zawiera oświadczenia wybiegające w przyszłość, dotyczące firmy Garmin Ltd. oraz prowadzonej przez nią działalności biznesowej. Takie oświadczenia bazują na bieżących oczekiwaniach kierownictwa firmy. Wybiegające w przyszłość zdarzenia i okoliczności omówione w tym komunikacie mogą się nie wydarzyć, zaś rzeczywiste wyniki mogą się znacząco różnić na skutek działania znanych i nieznanych czynników ryzyka oraz przypadkowych czynników mających wpływ na działalność biznesową firmy Garmin, w tym między innymi czynników ryzyka wymienionych w sprawozdaniu rocznym na formularzu 10-K za rok obrachunkowy zakończony 29 grudnia 2012 r., złożonym przez firmę Garmin w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (nr akt Komisji 0-31983). Kopię formularza 10-K firmy Garmin można pobrać na stronie internetowej www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Żadne z oświadczeń wybiegających w przyszłość nie może być przedmiotem gwarancji. Oświadczenia wybiegające w przyszłość zawierają tylko takie informacje, jakie zostały udostępnione przez firmę Garmin w dniu ich opublikowania i firma Garmin nie zobowiązuje się do aktualizacji ani modyfikacji oświadczeń wybiegających w przyszłość, czy to na skutek wejścia w posiadanie nowych informacji, czy też przyszłych zdarzeń ani z żadnego innego powodu.