Log in
    

Kampania claimfreedom adidas Outdoor

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

adidas Outdoor rozpoczął globalną kampanię #claimfreedom, w której zachęca wszystkich odważnych ludzi gór, aby pokazali swój wymarzony projekt i zrealizowali go pod opieką marki. #claimfreedom to wyzwanie dla wszystkich poszukiwaczy przygód i ludzi aktywnych. Rzucają je najbardziej znani ambasadorzy marki, tacy jak Kevin Jorgeson, Sasha Di Giulian, Sam Sutton czy Pete Henke:

adidasclaimfreedom

- W aktywacji #claimfreedom chcemy zachęcić miłośników sportów outdoorowych do kreatywności i odrzucenia ograniczeń - mówi Rolf Reinschmidt, General Manager adidas Outdoor. – Wspinaczka, bieganie w górach, paralotniarstwo, jazda na rowerze górskim, lub na nartach – dyscyplina jest bez różnicy. Świat adidas Outdoor to świat dla pozytywnie zakręconych szaleńców, których pasje chcemy wspierać – dodaje.

Wszystkich głodnych przygód zapraszamy na stronę http://www.adidas.pl/claimfreedom, gdzie można zgłaszać swoje projekty do 15 grudnia 2015. Najbardziej kreatywne i interesujące pomysły zostaną wybrane i zrealizowane wspólnie z adidas Outdoor wiosną 2016 roku. Każdy projekt otrzyma odpowiednią oprawę w mediach i zostanie udokumentowany, a zwycięzca zostanie światowym ambasadorem marki.

Aby dodatkowo zachęcić pasjonatów z Polski, adidas Poland ufundował dla najlepszego zgłoszenia z naszego kraju nagrodę specjalną – zestaw technologicznych produktów z linii Terrex o wartości 5000 PLN. 

Aby być na bieżąco, dołącz do społeczności adidas Outdoor używając hashtaga #claimfreedom i śledź @adidasOutdoor na Twitterze i Instagramie oraz na Facebooku pod adresemfacebook.com/adidasoutdoor