Log in
    

Placak Surge II Charged oraz kurtka Alloy nagrodzone podczas ISPO 2013

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przyznawane co roku nagrody ISPO to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynku outdorowym. Niezależny panel sędziowski przyznaje je na podstawie trzech kryteriów - stopnia innowacji, designu oraz funkcjonalności produktu.

 

Nagrodzony tytułem „Gold Winner” w kategorii toreb i plecaków Surge II Charged spełnia wszystkie wymagania podróżników i miłośników sportu, którzy zawsze chcą mieć łączność ze światem, niezależnie od okoliczności i warunków pogodowych. Ultralekki, wbudowany w plecak mechanizm JoeyT1 pozwala na szybkie naładowanie urządzeń elektronicznych. Surge II Charged został również wyposażony w wytrzymałą, odporną na wilgoć i zgniecenie baterię, dopasowane do anatomii barków paski na ramiona oraz pas biodrowy. Panel tylni, zaprojektowany tak by maksymalnie zmniejszyć obciążenie kręgosłupa, otrzymał certyfikat ACA (American Chiropractor Association).

Alloy Jacket, nagrodzona tytułem "WINNER" w kategorii Softshell, to hybrydowa kurtka przeznaczona specjalnie do uprawiania sportów górskich. Wykonana z materiału soft shell Thermo3D™ została zaprojektowana tak by zapewniać optymalną ochronę, „oddychalność” i regulację temperatury. Kaptur i ramiona kurtki zostały pokryte nieprzemakalną warstwą HyVent-Alpha™ natomiast podklejane szwy gwarantują niezbędną ochronę przed wiatrem i wilgocią. Materiał Apex Universal® na całym korpusie zapewnia maksymalną „oddychalność” i komfort, podczas gdy wstawki z Pertex Equilibrium® pod ramionami gwarantują wentylację i ochronę przed wilgocią.

Kurtka oraz plecak dostępne będą w jesiennej kolekcji The North Face, a już między 3. a 6. lutego będzie można je zobaczyć podczas odbywających się w Monachium targów ISPO 2013.

Więcej informacji szukajcie na:

eu.thenorthface.com
facebook.com
twitter.com