Logo

Krzysztof Zanussi, Przemysław Babiarz, Dariusz Załuski, Krzysztof Ziemiec i inni są zgodni: nie warto przefujarzyć życia!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Druga faza akcji www.AktywnyBakcyl.pl, której patronujemy, nabiera rumieńców. W jej ramach publikowane są właśnie dłuższe wywiady z Zabakcylowanymi, czyli mniej i bardziej znanymi ludźmi, którzy mają pasję... oczywiście związaną z aktywnością fizyczną! Cykl zainaugurował wywiad ze znanym reżyserem, Krzysztofem Zanussim, którzy mocno stwierdził, że życia nie warto przefujarzyć:

 

Wtórują mu Przemysław Babiarz, który przez sport szuka prawdy i Antek Świderski, który parę razy w tygodniu budzi się skoro świt na trening i zabiera tatę, bo jeszcze jest za mały na samodzielne przejażdżki (http://bit.ly/1h3a7y3)! Pewnie się zastanawiacie: „sport i prawda – o co chodzi?” Choć to na pierwszy rzut oka absurd, naszym zdaniem red. Babiarz znalazł naprawdę świetne uzasadnienie! Posłuchajcie:

Na kanale akcji w serwisie YouTube (http://bit.ly/1buljzC) już teraz można obejrzeć dłuższe wywiady z osobami, które wystąpiły w pierwszej części akcji i wciąż napływają kolejne długie wywiady.

Organizatorzy akcji jeszcze w tym tygodniu ogłoszą konkurs, dzięki któremu będziecie mogli pokazać własne pasje! Zostanie ogłoszony na fanpejdżu akcji pod adresem: www.facebook.com/AktywnyBakcylPL

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski