Log in
    

The North Face dla miłośników outdooru w Bielsku - Białej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pod koniec września w Galerii Sfera otwarty został piąty w Polsce sklep wiodącego producenta odzieży outdoorowej. Profesjonalną radą przy zakupach służą m.in. ratownik górski, utytułowany biegacz ultra i wielokrotny uczestnik zawodów skitourowych.

Na parterze Galerii Handlowej Sfera w Bielsku - Białej powstała nowa przestrzeń dla miłośników aktywnego stylu życia. W zajmującym powierzchnię 100 m2 sklepie marki The North Face znaleźć można najnowszą, zimową kolekcję, którą tworzą produkty dla narciarzy, snowboardzistów, alpinistów, miłośników trekkingu, biegania i podróżników. W ofercie znalazła się także kolekcja The North Face Activity Inspired, która łączy design związany z górskimi korzeniami marki z modą miejską i wykonaniem oraz materiałami wykorzystywanymi w najbardziej zaawansowanej odzieży technicznej.

W doborze produktów swoją radą i doświadczeniem służy zespół prawdziwych pasjonatów m.in. ratownik górski, utytułowany biegacz ultra czy wielokrotny uczestnik zawodów skitourowych.

Sklep angażuje się także w lokalne wydarzenia związane ze sportami outdoorowymi sponsorując m.in. biegi górskie i zawody skialpinistyczne takie jak Puchar Pilska, Puchar Czantorii, czy Bieg Potrójnej.

Jest to piąty sklep firmowy The North Face w Polsce obok tych funkcjonujących już w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, Galerii Katowickiej, Galerii Krakowskiej i Millenium Hall w Rzeszowie. Produkty marki dostępne są także w wiodących sieciach sklepów sportowych, lokalnych sklepach z odzieżą outdoorową i sklepach internetowych, których listę znaleźć można pod tym adresem.