Log in
    

Sukces The North Face podczas targów ISPO 2015

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

­­­­

The North Face ABS Modulator zwycięża podczas ISPO 2015 w segmencie narciarskim w kategorii bezpieczeństwo lawinowe.

Jak co roku panel niezależnych ekspertów branży sportowej rozpatrzył kandydaturę ponad setki propozycji zgłoszonych do konkursu na najciekawsze produkty wystawiane podczas targów ISPO w Monachium. Oceniali oni przede wszystkim innowacyjność, design i funkcjonalność.

W tym roku w segmencie narciarskim w kategorii bezpieczeństwo lawinowe pierwsze miejsce zdobył The North Face ABS Modulator - najnowocześniejszy system poduszek lawinowych, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa sportowców podczas wypraw w góry.

Dzięki możliwości dostosowania go do 99% plecaków outdoorowych dostępnych na rynku, niezależnie od wielkości czy przeznaczenia, użytkownik może stworzyć zestaw zapewniający maksymalne bezpieczeństwo podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, w których istnienje zagrożenie lawinowe.

System The North Face ABS Modulator, wraz z pozostałymi produktami z kolekcji zimowej 2015, będzie można zobaczyć między 5 a 8 lutego podczas ISPO 2015 w Monachium, na stanowisku The North Face w hali B6 – miejsce 202.

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: http://www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/.