Log in
    

Nowość od Tevy - superlekkie sandały z kolekcji Terra-Float

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Amerykański potentat w segmencie sandałów wprowadził na europejski rynek nową, niezwykle oryginalną kolekcję - Terra-Float. W jej ramach dostępnych jest łącznie 12 modeli, równo podzielonych na damskie i męskie. Każdy opracowany na innym patencie w zakresie konstrukcji, z osobnym wzorem i kolorystyką. Spoiwem łączącym jest ich wyjątkowa lekkość, uniwersalność zastosowania i elegancki design.

 

Innowacyjna kolekcja Tevy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy, decydując się na zakup jednego modelu sandała, chcą korzystać z niego zarówno w mieście, jak i podczas outdoorowych aktywności. Terra-Float spełnia te założenia - niezależnie czy jest to leniwy dzień spędzony na plaży czy wymagający marsz w nierównym terenie. Zastosowanie typowego dla Tevy, mocno nieszablonowego wzornictwa pozwala ponadto korzystać z Terra-Float jako miejskiego sandała casualowego. W parze z designem idzie zastosowanie patentów, które decydują o sukcesie kolekcji. Żaden z modeli nie byłby unikalnie lekki, gdyby nie podeszwa w technologii Float-Lite™ - grubsza na pięcie i stopniowo obniżana w kierunku palców. Opływowy kształt łączy z dużą odpornością na ścieranie. Innym kluczowym czynnikiem jest zastosowanie pianki EVA w wyściółce, odprowadzającej nadmiar wilgoci i gwarantującej właściwe dopasowanie stopy użytkownika.

tevaj-terra-float-universal-sandal.jpg

Kluczowym damskim modelem w ramach kolekcji jest Livia. Skrzyżowane, parciane paski na śródstopiu, w połączeniu z drugim paskiem tuż za palcami zapewniają stabilizację podczas długich marszów. Elegancji nadaje sandałowi wzór w nachodzące na siebie trójkąty, zaprojektowany w 2 wersjach kolorystycznych. Jeśli chodzi o modele męskie, za kluczowy uchodzi klasyczny Universal. Wyposażony jest on w nieco szersze, bardziej minimalistyczne zapięcie, pozbawione połączenia z piętą na wysokości śródstopia. Do tego dochodzi zamszowa wyściółka z mikrofibry i zapinany, regulowany rzep na klamrę, co gwarantuje dobre dopasowanie stopy do sandała. Model dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.