Log in
    

The North Face TracKING APP

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Chcesz wygrać w biegu na Twojej ulubionej trasie? Może zdobyłeś wysoki szczyt albo pokonałeś niezwykły dystans? Dzięki nowej aplikacji The North Face TracKING APP możesz porównywać swoje wyniki z innymi i zdobywać nagrody od The North Face.

alt

 

The North Face TracKING APP to nowa aplikacja dla biegaczy, wspinaczy i tych, którzy za najlepszy środek transportu uznają własne nogi. Pozwala na mierzenie pokonanego dystansu, prędkości, a nawet wysokości, na którą się dotarło. Wyniki zapisywane są na specjalnym profilu, który umożliwia ich porównywanie z wynikami nnych użw aplikacji.

alt

Co więcej, TracKING APP pozwala na rywalizację z innymi o nagrody od The North Face. Co tydzień wyłonieni zostaną zwycięzcy w 3 kategoriach: największa różnica wysokości, najdłuższy dystans i największa średnia prędkość. Teraz można rywalizować z innymi biegając swoimi ulubionymi ścieżkami lub o swojej ulubionej porze dnia!

 

„Chcemy umożliwić osobom preferującym aktywny tryb życia porównanie swoich wyników, ale także nagradzać tych, którzy stale pracują nad ich poprawą” - tłumaczy Michele Scarano, Head of Digital Marketing The North Face EMEA.

Aplikację można pobrać ze stron:

Facebook: http://facebook.com/thenorthface.europe
website: http://uk.thenorthface.com/blog/eu/en/tracking
iTunes: http://itunes.apple.com/gb/app/the-north-face-tracking/id516701239?mt=8