Log in
    

Verto Plasma - nowy produkt The North Face

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

The North Face.The North Face to marka z ponad 40 - letnim doświadczeniem związanym z produkcją sprzętu i odzieży outdoorowej. W kolekcji firmy, której logo nawiązuje do słynnego szczytu Half Dome w Yosemite, znaleźć można szeroką gamę produktów przeznaczonych dla wspinaczy.

Tej wiosny do sklepów trafi nowy model butów podejściowych The North Face Verto Plasma. Stworzony został z myślą o trudnym terenie i długich wycieczkach po via ferratach. Udało się w nim połączyć ochronę jaką zapewniają buty alpinistyczne z małą wagą potrzebną do wspinaczki po prostych drogach (1 buty waży jedynie 410 gramów). Dzięki zastosowaniu technologii Cradle™ zapewniają doskonałą stabilizację i amortyzację pięty, a odpowiednia konstrukcja umożliwia naturalny ruch stopy.

Rozwiązania zastosowane przy konstrukcji tego buta zostały docenione przez grono ekspertów w czasie targów OutDoor we Friedrichshafen, gdzie zdobył on nagrodę w kategorii obuwie.

The North Face Verto Plasma jest częścią kolekcji Summit Series™ Verto Climb stworzonej przy współpracy z teamem wspinaczkowym The North Face. Obejmuje ona odzież i sprzęt, które charakteryzuje mała waga i duża wytrzymałość, tak potrzebne w czasie pokonywania skalnych ścian.

The North Face Verto Plasma:

rozmiary: 7-13,14
przybliżona waga: para: 820 g, 1/2 pary: 410 g

Przyszwa z syntetycznego mikrozamszu, balistycznego nylonu i skóry/ Śródstopie wzmocnione zgrzewem TPU / Ochronny gumowy czubek i otok / Ulepszona wyściółka Northotic™ Pro z materiału EVA / Otok Smartlite ® z materiału PU / Technologia stabilizacji pięty TPU CRADLE™ / Czteroczęściowa tłoczona ciśnieniowo międzypodeszwa / Korpus BASF Agile z PU oraz wyściółka z EVA / Konstrukcja z TPU / Podeszwa Vibram® Masai / Usztywnienie z polipropylenu

Więcej informacji na The North Face.