Log in
    

Kurtka adidas Terrex Ndosphere

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ta męska kurtka z izolacją PrimaLoft® zapewnia ciepło nawet wtedy, gdy zmoknie. Przystosowany do poruszania w terenie krój Formotion® odzwierciedla ruchy Twojego ciała, co gwarantuje świetne dopasowanie i wygodę na szlaku. Technologia zastosowana w tkaninie Cocona® poprawia zarządzanie wilgocią.

  • Formotion® podąża za ruchem ciała podczas uprawiania sportu, zapewniając lepsze dopasowanie i komfort

  • Kieszenie na zamek z przodu; zapinana na zamek kieszeń po lewej stronie klatki piersiowej

  • Zapinana na zamek, z regulowanym kapturem

  • Skondensowana izolacja PrimaLoft® SYNERGY gwarantuje ciepło nawet w mokrych warunkach

  • Materiał Cocona® z domieszką węgla aktywnego doskonale odprowadza wilgoć, zapewnia wentylację, eliminuje przykre zapachy i gwarantuje ochronę przed promieniami UV SPF 50+

  • 100% poliester odporny na przetarcia

FORMOTION® to technologia 3D tworząca dopasowujące się ubrania, które wspomagają swobodę ruchów sportowca. Przemyślane detale takie jak profilowane otwory przy szyi, w pasie, przy lamówce oraz u nasady rękawów, mankietów i nogawek w połączeniu ze specjalistycznym materiałem, funkcjonalną konstrukcją i odpowiednim rozmieszczeniem szwów zapewniają optymalne dopasowanie i wygodę.

Kurtka adidas Terrex Ndosphere z wypełnieniem 80g primaloft. Lżejsze wypełnienie pozwala zachować optymalny balans pomiędzy wagą, a izolacją cieplną. Fot. adidas

Produkty z izolacją PrimaLoft® zapewniają najwyższą skuteczność sprzętu przeznaczonego do użytkowania w niskich temperaturach. PrimaLoft® to niezwykle miękki, lekki i oddychający materiał o znakomitych właściwościach wodoodpornych, który gwarantuje suchość, ciepło i komfort nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

[przyp. red. - niedawno opublikowaliśmy test tej kurtki. Znajdziecie go pod tym linkiem].