Logo

Wejdź w Nowy Rok w butach KEEN!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak to mówią – święta, święta i po świętach. Ale czy tak na dobrą sprawę świętowanie się skończyło? Może i skończyliśmy celebrować pierogi, uszka i makowca, ale powoli zbliża się moment kiedy trzeba uczcić kolejne wydarzenie. Nadchodzący Nowy Rok to nie byle jaka okazja, by radować się z innymi, ale też by tradycyjnie, pomyśleć o przyszłości – czyli o postanowieniach...a z tym jak wiemy problem. Ludzie wymyślają rozmaite plany, które często gęsto są nie do zrealizowania. A po co tyle zachodu jak można wziąć sobie za cel jedną rzecz i się jej trzymać?

Najlepszym noworocznym postanowieniem jest nic innego jak więcej outdooru! Wystarczy trochę zapału i mobilizacji, a z pewnością idea zostanie wykonana w 100%, tym bardziej, że do jej realizacji przystępuje z wami obuwie marki KEEN. Zimowa kolekcja jest gwarantem, że tym razem noworoczne założenia okażą się strzałem w dziesiątkę!

Jak wiemy natura to nieograniczony zasób przyjemności i pole do popisu dla wszystkich fanów aktywności na świeżym powietrzu. Spacery, wędrówki, wycieczki – wszystko co kochasz w jednym miejscu i to właśnie tam warto zrealizować świąteczny projekt. Ale natura to też pogodowe i terenowe niespodzianki, bo nigdy nie wiesz co się może zdarzyć. Dlatego dobrze jest być odpowiednio przygotowanym na każdą ewentualność. I tu pole do popisu ma obuwie KEEN, które oprócz komfortu zapewnia bezpieczeństwo twoich stóp. Dzięki oryginalnej technologii każdy model chorni całą stopę, od czubków palców aż po pięte, poprzez niezawodny patent Toe Protection oraz systemy stabilizacji i podparcia pięty, które utrzymają twoje stopy w prawidłowej pozycji i nie ograniczą elastyczności w przedniej części buta. Dodatkwo długotrwały komfort podczas chodzenia zapewnia amortyzująca wkładka, która automatycznie dostosowuje się do kształtu stopy na całej jej długości. Dlatego nie musisz się już obawiać nieznanego terenu o zmiennej nawierzchni i kryjących się tam nierówności, uskoków czy stromych zboczy. Pogoda również nie będzie w stanie przeskodzić ci w wędrówce. Za sprawą wodoodpornej i oddychającej membrany KEEN.Dry stopy będą suche nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach, a deszcze, kałuże i śniegi nie zniechącą cię przed kolejną wyprawą w górskie krajobrazy.

Jednak outdoor to nie tylko łąki, lasy i góry. To również miejskie parki, place zabaw czy metropolitarne labirynty ulic. Tam także potrzebujesz butów, które nie tylko ochronią twoje stopy przed zimnem i pluchą, ale dadzą ci przyjemność z chodzenia. KEEN to buty, które zapewnią wygodę niczym twoje ulubione domowe kapcie, odpowiednią stabilizację i dopasują się do kształtu stopy, czyli spełnią warunki konieczne jak obuwie trekkingowe. Do tego zachwycą cię ciekwym dopasowaniem kolorów i wzorów oraz sprytnym połączeniem sportowego i miejskiego stylu, dzieki czemu będziesz się czuć stylowo, a przede wszystkim swobodnie. W takich butach każdy rok będzie udany, a twoje noworoczne postanowienia rzeczywiście spełnione.

Firma KEEN już od ponad dekady pomaga urzeczywistnić każde życzenie propagując aktywność fizyczną oraz ekologiczne podejśie do otaczającego nas świata. Dzięki takim działaniom już nie raz mieliśmy możliwość czerpania radości z każdego „miejsca bez sufitu” nie rezygnując z komfortu, wygody i bezpieczeństwa jakie daje obuwie KEEN. Teraz i ty dołącz do grona miłośnikow outdooru i wejdź pewnym krokiem w 2014 rok w butach KEEN!
Follow Your FEET!
www.keen.pl
www.sklep.keen.pl
https://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/171715162854015?ref=tn_tnmn

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski