Logo

Garmin GPSMAP 64 profesjonalista do zadań w terenie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Garmin prezentuje nową serię wytrzymałych ręcznych urządzeń nawigacyjnych GPSMAP 64. Kolejna generacja outdoorowych urządzeń Garmin bazuje na popularnej wśród aktywnych poszukiwaczy przygód serii GPSMAP 62, wzbogacając ją o nowe możliwości. Aby jeszcze dokładniej określać położenie, nawigacje z serii GPSMAP 64 korzystają zarówno z satelit GPS, jak i GLONASS. Zostały także wyposażone w antenę quad helix, zoptymalizowany jasny wyświetlacz czytelny nawet w pełnym słońcu, podwójny system zasilania oraz łączność bezprzewodową, zwiększającą możliwości komunikacyjne przy użyciu technologii Live Track i Smart Notifications.

Dzięki zwiększonym możliwościom lokalizacyjnym można szybko i precyzyjnie określić swoją pozycję, nawet w osłoniętych, gęsto zalesionych miejscach czy głębokich dolinach. Włączenie w zakres urządzenia satelity GLONASS pozwala na określenie pozycji użytkownika przeciętnie około 20% szybciej niż przy użyciu samego sygnału GPS.

Seria GPSMAP 64 to trzy różne, bardzo wytrzymałe i wodoodporne (IPX7) modele dostosowane do różnych outdoorowych aktywności. Podstawowy model GPSMAP 64 pozwala na dokładne określanie położenia, posiada jasny 2,6-calowy kolorowy wyświetlacz typu „transflective”, czytelny nawet w pełnym słońcu,     obsługiwany za pomocą przycisków. Model GPSMAP 64s wyposażony jest ponadto w zaawansowane czujniki – wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy elektroniczny kompas – dla uzyskania jeszcze lepszej orientacji w terenie. GPSMAP 64s pozwala również na uzyskanie bezprzewodowej łączności i transfer danych do innych kompatybilnych ręcznych urządzeń Garmin oraz aplikacji mobilnych, a także na korzystanie z technologii Smart Notification. Po sparowaniu GPSMAP 64s z kompatybilnym iPhone’m (4s lub nowszym) użytkownicy mogą odbierać pocztę elektroniczną, smsy oraz powiadomienia bezpośrednio z poziomu nawigacji. Dzięki temu można zachować nieprzerwane połączenie ze swoim smartfonem, bez narażania go na trudne warunki panujące na szlaku. Wraz z modelem GPSMAP 64s użytkownik otrzymuje także bezpłatną roczną subskrypcję usługi BirdsEye Satellite Imagery. Urządzenia z serii GPSMAP 64 są kompatybilne z wieloma rodzajami map, dzięki czemu sprawdzą się zarówno na szlaku (mapy topograficzne) jak i na wodzie (BlueChart® g2), czy podczas podróży samochodem (City Navigator NT). Urządzenia GPSMAP 64 i 64s zostały wyposażone w 4 GB pamięci wewnętrznej i gniazdo kart micro SD, które pozwala na przechowywanie dodatkowych map i danych.

Więcej informacji na temat serii GPSMAP 64 oraz specyfikację techniczną urządzeń można znaleźć tutaj.

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski