Log in
    

Ładowarka USB z funkcją power bank – nowość od Mactronica

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nowa ładowarka USB do akumulatorów od Mactronica wyróżnia się specjalną budową kabli. Dzięki niej może spełniać również rolę power banka. To idealne rozwiązanie dla miłośników sportów outdoorowych.

Wrocławski producent oświetlenia outdoor wprowadził do sprzedaży ładowarkę do ogniw akumulatorowych, która podłączona do akumulatora jest równie skuteczna jako power bank.

Dzięki specjalnej budowie kabla możliwe jest nie tylko naładowanie baterii, ale też rozładowanie jej i zasilanie np. smartfona – mówi Mirosław Pastor, kierownik Działu Jakości i Serwisu Mactronic, ekspert tematyki oświetlenia przenośnego.

To rozwiązanie jest dobrym pomysłem na przykład podczas wypadu w góry. Kompaktowość tego sprzętu pozwala mieć go zawsze przy sobie i naładować w schronisku czy na kempingu z dostępem do prądu.

Ładowarka Mactronica naładuje zarówno baterie do lamp czołowych czy rowerowych jak i nasze telefony. Maksymalny prąd ładowania ładowarki to 1000 mA. Urządzenie posiada stabilizację napięcia i zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem lub przeładowaniem akumulatora oraz przed odwrotną polaryzacją.

Smartfona o standardowej pojemności baterii ok. 3000 mAh naładujemy w ciągu 3 do 4 godzin, co nie odbiega czasowo od standardowych power banków. Należy jednak pamiętać, że to czy naładujemy smartfon w całości zależy od pojemności akumulatora, którego użyjemy. Ładowarka jest kompatybilna z bateriami Li-ion 3,6 V i 3,7 V.

Magnetyczna ładowarka USB z funkcją power bank

Maksymalny prąd ładowania 1000 mA

Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem

Stały prąd

Stałe napięcie ładowania

Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Wyjście 5V/1A; Wejście 5V/1A

Kompatybilność z akumulatorami Li-ion 3.6 V i 3.7 V

Mactronic istnieje od 1989 roku. W ciągu blisko trzech dekad firma zbudowała pozycję europejskiego lidera produkcji oświetlenia przenośnego. Produkuje sprzęt oświetleniowy dla służb mundurowych, przemysłu oraz sportowców i turystów – głównie biegaczy, rowerzystów, miłośników gór, a także pasjonatów strzelectwa. Wrocławski producent nieustannie rozbudowuje ofertę i podbija nowe rynki. Obecnie produkty firmy są dostępne w Europie, Azji i Afryce. www.mactronic.pl