Log in
    

Black Hole™ - kultowa seria proekologicznych toreb podróżnych od Patagonii

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wielkimi krokami zbliża się premiera kalendarzowego lata, a wraz z nim długo wyczekiwany czas urlopów i wiążących się z nimi wakacyjnych wyjazdów. Niezależnie od obranego kierunku i preferowanej formy wypoczynku, wzrasta zapotrzebowanie na wysokiej klasy torby podróżne, w których będzie można przewieźć niezbędny bagaż.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych, Patagonia, kultowy brand znany z proekologicznej filozofii działania, przedstawił kolekcję Black Hole™.

Wiosenna kolekcja obejmuje 4 modele, różniące się od siebie możliwością zastosowania, pojemnością i dostępną kolorystyką. Spoiwem łączącym wszystkie elementy jest wykonanie toreb z proekologicznych materiałów, przy maksymalnym poszanowaniu środowiska przyrodniczego. Potwierdzeniem tego jest prestiżowy certyfikat Bluesign®. Przyznawany jest on firmom i końcowym produktom, których powstanie wiązało się z procesem produkcji przyjaznym środowisku oraz bezpieczeństwem i higieną pracy zatrudnionych pracowników.

Materiał zastosowany w produkcji to 100%, wodoodporny poliester, barwiony roztworem 50%, z laminatem TPU, impregnowanym w technologii Deluge® DWR. Cechuje się on dużą wytrzymałością wobec większych obciążeń oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie modele posiadają usztywniony, dolny panel, komorę główną oraz mniejsze, boczne kieszonki, zapinane na zamki błyskawiczne. Seria Black Hole™ wyposażona jest w regulowane szelki i uchwyty, pozwalające na wybór preferowanej opcji przemieszczania się. Osoby ceniące elegancję produktu docenią nieszablonową kolorystykę serii, z ciekawymi wstawkami.

Dla osób planujących wyjazd z dodatkowym bagażem Patagonia proponuje serię Black Hole™ Duffel, obejmującą torby o pojemności 45, 60, 90 i 120 litrów, w zależności od rozmiaru dostępne w 4, 5 lub 6 wersjach kolorystycznych. Dedykowane są one podróżnym, którzy planują dłuższy pobyt nastawiony na relaks i zwiedzanie, bez konieczności przemieszczania się wraz z całym sprzętem. Zwraca uwagę niska waga całej serii – największa z toreb o pojemności 120 litrów waży minimalnie ponad 1,5 kg. W sytuacji, gdy podróżny planuje poruszać się wraz z całym bagażem, rozwiązaniem są regulowane szelki, umożliwiające założenie torby na plecy. Alternatywą dla toreb noszonych w ten sposób, względnie w ręku bądź na ramieniu, jest seria Wheeled Duffel, z przymocowanymi w stabilny sposób kółkami. Dostępna pojemność - 45 i 120 litrów, oba rozmiary w 2 wersjach kolorystycznych. Dla osób udających się w krótszą trasę wyłącznie z podręcznym bagażem, producent poleca plecaki z serii Pack, o pojemności 25 i 32 litrów, oba w 4 różnych kolorach. Sprawdzą się one zarówno podczas krótszych eskapad plenerowych, jak i do przemieszczania się po mieście. Ostatni element kolekcji stanowią torby Messenger, zaprojektowane z myślą o osobach udających się w krótką delegację biznesową. Można w nich zmieścić laptopa, dokumenty i podręczne drobiazgi.