Log in
    

Broad Peak zimą-rekrutacja uczestników rozpoczęta!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W związku z planem organizacji zimowej wyprawy na Broad Peak 8047 zimą 2012/2013 jak i z planem kontynuowania programu PHZ w 2012 i w latach następnych prosimy kluby zrzeszone w naszym Związku o zgłaszanie kandydatów na uczestników wymienionej wyżej wyprawy. Organizacja wyprawy jest już w toku – na przygotowanie składu nie zostało wiele czasu.

Kandydatury poparte muszą być niezbędnym doświadczeniem i wykazem przejść umieszczonym w elektronicznej bazie PZA. Dla osób z dobrym wykazem, a bez doświadczenia na 8000 m będzie organizowana jesienna (wrzesień 2012) wyprawa na Cho Oyu.

Kierownikiem wyprawy zimowej będzie kol. Krzysztof Wielicki, a współorganizatorem pozostającym w Polsce kol. Artur Hajzer.

Można również zgłaszać kandydatów do letnich wypraw w 2013 i w latach następnych. To jest opcja dla tych zawodników, którzy niezbędne doświadczenie zdobywają lub uzupełnią w Tatrach i Alpach w nadchodzących sezonach letnich i zimowych i będą gotowi do poważniejszych wypraw później. Program PHZ jest otwarty również na osoby starsze niż 45 lat w kategorii „nestor”, które swoim wysokiej klasy wysokogórskim doświadczeniem wsparły by wyprawy organizowane w ramach tego projektu.

Kandydatury wraz z klubową rekomendacją proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy wywiesić to pismo na tablicach ogłoszeń w klubach i na klubowych witrynach www.

Z taternickim pozdrowieniem,

Artur Hajzer