Logo

Cho Oyu 8201- ski expedition

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ruszyła kolejna edycja Memoriału im. Piotra Morawskiego „Miej odwagę”. Zgłosiliśmy do niego projekt naszej wyprawy – Cho Oyu 8201 – Ski Expedition.

Olek Ostrowski i Kazimierz Chmiest na szczycie Piku Lenina. Fot. arch. Olek Ostrowski

Zakłada on zdobycie szóstej, co do wysokości góry naszej planety Cho Oyu 8201 m n.p.m. zachodnią ścianą i zjechanie z wierzchołka na nartach. Do tej pory nikt w Polsce nie może pochwalić się podobnym osiągnięciem.

Jeśli wygramy głosowanie internetowe i kapituła konkursu wybierze nasz projekt, otrzymamy grant, który umożliwi nam zrealizowanie naszego marzenia.

Prosimy Was o pomoc poprzez głosowanie na stronie http://www.miejodwage.pl/743

Nasz los w Waszych rękach

Z góry dziękujemy

Kazik Chmiest i Olek Ostrowski

Od redakcji

Kazik i Olek w zeszłym roku również startowali w Memoriale. Nie udało im się wygrać, lecz niezrażeni tym pojechali na Pik Lenina. Zobaczyli, weszli i zeszli (Olek zjechał północną ścianą). Więcej o tej wyprawie możecie przeczytać w ich relacji, a tutaj oglądniecie film ze zjazdu.

Piszemy to abyście wiedzieli, że są mocno zmobilizowani, żeby tam jechać i zjechać :-). Nie jest to wyprawka w stylu: "Ej spróbujmy wygrać Memoriał. Jak się uda to będziemy mieli fajny trekking zapewniony prawie za free."

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski