Logo

Współpraca PR i reklama

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Witamy Cię serdecznie na drytooling.com.pl. Skoro tutaj zajrzałeś, to zapewne jesteś zainteresowany współpracą marketingową (i nie tylko).

Wiedz, że jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, pod warunkiem, że nie będą kolidowały z interesami moich czytelników i będą zgodne z wizją drytooling.com.pl. Czyli:

Drytooling.com.pl wystartował w styczniu 2010 roku i od tego czasu udało się go rozwinąć oraz pozyskać stałą grupę czytelników. Postanowiłem wypełnić niszę rynkową i skoncentrować się na wspinaczce zimowej, alpinizmie, himalaizmie, outdoorze oraz skituringu. Z czasem strona zaczełą ewoluować w stronę bloga i dziś zamieszczam głównie artykuły poradnikowe i opisy dróg wspinaczkowych. Wierzę, że unikalne treści zawsze będą dobrze odbierane przez czytelników.

Jeśli pomimo powyższego tekstu, nie jesteś pewien, czy współpraca to dobry pomysł to zapraszamy do kontaktu, lub dalszej lektury. Wysyłam informacje statystyczne na temat czytelników drytooling.com.pl na żądanie. Warto również przeczytać Know How dla nowych czytelników.

 

Dostępne formy współpracy

Reklama bannerowa na stronie – standardowa i najprostsza forma współpracy. Opis i cennik form reklamowych na życzenie

Patronat nad stroną – przeznaczony dla tych Partnerów, którym zależy na dużej widoczności.

Sponsoring pojedynczego artykułu – ta forma także jest dostępna, ale wyłącznie dla artykułów związanych z tematyką portalu.

Współpraca niestandardowa, czyli kampanie i akcje specjalne – jeśli masz niestandardowy pomysł, to świetnie się składa. Chętnie podejmiemy się ambitnych realizacji.

Testy produktów outdoorowych – test, a następnie publikacja artykułu na drytooling.com.pl, oraz serwisach naszych partnerów (np. ceneria.pl).

Recenzja książek, przewodników – kochamy czytać książki górskie. Wszystkie wydawnictwa górskie zapraszamy do współpracy i promowania ich produktów.

Zaufali m. in.

     

 

Kampanie specjalne i działania niestandardowe

Największe możliwości promocji i angażowania Czytelników blogu, dają działania niestandardowe. Jeśli tylko masz pomysł (albo nie masz, ale COŚ chciałbyś zrobić), to możemy działać wspólnie. Przykładowo:

Organizacja konkursów dla Czytelników o formule dostosowanej do specyfiki i preferencji Partnera.

Opracowanie cyklu artykułów poradnikowych, life stylowych

Opracowanie e-book’ów, filmów, artykułów tematycznych

Damian Granowski

NIP - 7352577825
REGON - 364979370
Szkoła wspinania drytooling.com.pl - Damian Granowski

Drytooling.com.pl 2010-... © Damian Granowski