Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Sekcje wspinaczkowe - Kraków
Wtorek 03 październik 2017, 05:45pm - 09:45pm
Odsłon : 2429

Zapraszam na sekcje wspinaczkowe. Działa ona cały czas, więc spokojnie można dołączyć w każdej chwili.
Od 19 września będą dwie grupy: 17.45-19.45 (początkujący) i 19.45-21.45 (średnio zaawansowani), także jeśli ktoś jest osobą początkującą to zapraszam.
Jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych to mogę również uruchomić grupę 15.45-17.45. Dajcie znać w razie czego.

Sekcje wspinaczkowe na sztucznej ściance wspinaczkowej to świetny sposób na zbudowanie formy, która przełoży się na nasze cele górskie i skałkowe. Na moich sekcjach preferowane są osoby dla których celem na przyszłość jest górskie wspinanie (latem i zimą). Byłoby miło, gdyby byli również zrzeszeni w KW Kraków, lub planują wstąpić :-).

Sekcje wspinaczkowe Kraków

Dla kogo jest sekcja wspinaczkowa?

- dla wszystkich, którzy chcą spróbować wspinania

- dla wszystkich, którzy chcą podszlifować technikę wspinania

- idealnie (choć niekoniecznie) dla osób z zacięciem górskim, ponieważ sporo osób z mojej sekcji chce działać w tym kierunku

- zajęcia prowadzę dla osób początkujących i średniozaawansowanych (do VI.3), więc jeśli jesteś poniżej (lub oscylujesz) wokół VI.3 to na pewno skorzystasz na tych treningach.

Czego się nauczysz?

- podstawowych i zaawansowanych technik wspinaczkowych

- podstaw treningu wspinaczkowego

- podstaw na temat sprzętu i operacji sprzętowych

Trening pod okiem kogoś, kto trochę czasu spędził na wspinaniu oraz wyszkolił niejednego wspinacza, będzie na pewno szybszy niż nauka na własnych błędach. Dobrze przepracowana zima wpłynie na twój poziom wspinaczkowy, a oprócz tego poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach :-).

Informacje praktyczne:

Zajęcia na ściance trwają 2 godziny, podczas których robimy rozgrzewkę, część właściwą (wspinanie) i dożynki. W miarę rozwoju waszego doświadczenie te dwa ostatnie elementy będziecie robić we własnym zakresie (z opracowanym planem), dzięki czemu będzie więcej czasu na wspinanie. Idealnie jest trenować dwa razy w tygodniu, ale jeśli masz tylko jeden wieczór w tygodniu wolny, to zawsze to kilka godzin w miesiącu pod okiem instruktora.

Cały potrzebny sprzęt (włącznie z butami) można wypożyczyć na ściance. Gdy już wkręcimy się we wspinanie to warto nabyć własny ;-).

Wtorki i czwartki - dwie grupy: 17.45-19.45 oraz 19.45-21.45 (stara Forteca (ul. Racławicka)
17.45-19.45 – głównie dla osób początkujących, aczkolwiek jeśli nie jesteś osobą początkującą to nie martw się. Spokojnie dostosuję trening pod Ciebie.
19.45-21.45 – dla osób średnio zaawansowanych, ale (podobnie jak wyżej) poziom mogę dostosować do wspinacza.

Koszt zajęć*
70 zł za 4 zajęcia w miesiącu, 120 zł za 8 zajęć w miesiącu. Do tego doliczcie koszt wejść na ścianę (150-170 zł za karnet 8 wejściowy. Działa również Multisport).
*uprzedzam, że może się zmienić zimą.

Jeśli zbierze się czteroosobowa grupa to istnieje możliwość zorganizowania zajęć w innych godzinach (we wtorki i czwartki). Oczywiście istnieje też możliwość zajęć indywidualnych

Jeśli masz pytania lub zdecydowałeś się to skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

Miejsce Kraków