Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Kurs wspinaczki sportowej (Kraków)
Od Czwartek 27 lipiec 2017 -  09:00am
Do Poniedziałek 31 lipiec 2017 - 05:00pm
Odsłon : 179

Wspinanie sportowe to fantastyczna sprawa. Dzięki asekuracji z ringów/spitów możesz skupić się na samej przyjemności wspinania do minimum ograniczając operacje sprzętowe. Strach jest minimalizowany, ze względu na pewną asekurację. Sportowe drogi, mimo swojej "prostoty" wymagają pewnego obycia sprzętowego i umiejętności, aby w pełni (i bezpiecznie) się nimi cieszyć.

Więcej o kursie wspinaczki sportowej znajdziesz tutaj: kursyskalkowe.pl.

Jeśli jesteś osobą początkującą chcącą się nauczyć podstaw bezpiecznego wspinania na jednowyciągowych drogach sportowych, w sposób kompleksowy, to zapraszam na 4 dniowy kurs wspinania pod drogach sportowych. KWS jest jednych z trzech etapów rozszerzonego kursu wspinaczki skalnej, który trwa łącznie 12 dni. Więcej o nim znajdziesz w tym linku: Rozszerzony kurs wspinaczki skalnej.

Czas trwania: 4 dni, które pozwolą na nauczeniu się tych wszystkich rzeczy w miarę komfortowych warunkach i bez zbędnego pośpiechu. Wszystkie czynności będą mogły być kilkakrotnie powtórzone. Dodatkowo po prostu dużo się powspinasz pod okiem instruktora, który z przyjemnością wytknie Ci wszystkie błędy techniczne ;-), ale też nauczy.

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa). Oczywiście na życzenie uczestników/pogody możemy zmienić miejsce na np. Jurę Północną/Czarnorzeki/Sokoliki. Możliwa jest też opcja mieszana (np. 2 dni na Jurze (wapień), 2 w Sokołach (granit)).

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Więcej o kursie wspinaczki sportowej znajdziesz tutaj: kursyskalkowe.pl.