Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Kurs wspinaczki na własnej asekuracji (4 dni)
Od Niedziela 12 wrzesień 2021 -  09:00am
Do Środa 15 wrzesień 2021 - 05:00pm
Odsłon : 2390

Jeśli czujesz, że poszukujesz czegoś więcej niż wspinanie sportowe, to kurs wspinania tradycyjnego jest dla Ciebie. Nauczysz się wspinać po drogach tradycyjnych (jedno i wielowyciągowych), gdzie asekurację zakładasz własnoręcznie. Szczególnie te umiejętności będą przydatne na drogach górskich. Chociaż warto wspomnieć, że na świecie (w tym Polsce) jest sporo tradycyjnych dróg jednowyciągowych. Jest to drugi etap kursu wspinaczki skalnej, po ukończeniu możesz otrzymać skierowanie na kurs taternicki.

Podany wyżej termin jest nieaktualny. Właściwe terminy i szczegóły znajdziesz na dedykowanej stronie mojej szkoły wspinania: kursyskalkowe.pl

Czas trwania: 4 dni, które pozwolą na nauczeniu się tych wszystkich rzeczy w miarę komfortowych warunkach i bez zbędnego pośpiechu. Wszystkie czynności będą mogły być kilkakrotnie powtórzone. Dodatkowo po prostu dużo się powspinasz pod okiem instruktora, który z przyjemnością wytknie Ci wszystkie błędy techniczne ;-), ale też nauczy.

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa) lub w Sokolikach (Karkonosze). Oczywiście na życzenie uczestników/pogody możemy zmienić miejsce na np. Jurę Północną/Sokoliki.

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Więcej szczegółów znajdziesz na dedykowanej stronie mojej szkoły wspinania: kursyskalkowe.pl. Jeśli zastanawiasz się który kurs wybrać to polecam ci ten artykuł: Jaki kurs wspinaczkowy wybrać na początku?