Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Kurs wspinaczki wielowyciągowej (Kraków)
Od Piątek 25 maj 2018 -  09:00am
Do Poniedziałek 28 maj 2018 - 05:00pm
Odsłon : 1111

Ten kurs przygotuje Cię do wspinania po długich drogach wspinaczkowych, które nie mają charakteru górskiego. Takie drogi znajdziesz w Polsce, a zwłaszcza za granicą (np. Paklenica, Riglos, itp.). Będziemy się wspinać na drogach obitych i nieobitych. Nauczysz się podstawowych operacji sprzętowych i całkiem nieźle powspinasz :-).

Jeśli jesteś osobą początkującą chcącą się nauczyć podstaw bezpiecznego wspinania na wielowyciągowych, w sposób kompleksowy, to zapraszam na 4 dniowy kurs wspinania pod drogach wielowyciągowych. KWW jest jednych z trzech etapów rozszerzonego kursu wspinaczki skalnej, który trwa łącznie 12 dni. Więcej o nim znajdziesz w tym linku: Rozszerzony kurs wspinaczki skalnej.

Szczegółowe informacje na temat tego kursu w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Czas trwania: 4 dni, które pozwolą na nauczeniu się tych wszystkich rzeczy w miarę komfortowych warunkach i bez zbędnego pośpiechu. Wszystkie czynności będą mogły być kilkakrotnie powtórzone. Dodatkowo po prostu dużo się powspinasz pod okiem instruktora, który z przyjemnością wytknie Ci wszystkie błędy techniczne ;-), ale też nauczy.

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa). Oczywiście na życzenie uczestników/pogody możemy zmienić miejsce na np. Jurę Północną/Sokoliki. Możliwa jest też opcja mieszana (np. 2 dni na Jurze (wapień), 2 w Sokołach (granit)).

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Cena: 550 zł.

Szczegółowe informacje na temat tego kursu w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.