Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Kurs skałkowy 8 dni (Kraków+Sokoliki)
Od Czwartek 07 czerwiec 2018 -  09:00am
Do Piątek 15 czerwiec 2018 - 05:00pm
Odsłon : 797

Kurs skałkowy (lub inaczej kurs wspinaczki skalnej)  to 8 dniowy rozszerzony kurs podczas którego nauczysz się podstaw wspinania na drogach sportowych, tradycyjnych i wielowyciągowych. Oprócz tego, że spędzisz sporo fajnego i intensywnego czasu w skałach to kurs jest „wejściówką“ do klubu wysokogórskiego lub późniejszego kursu taternickiego. Będziemy się wspinać 4 dni na Jurze pod Krakowem, a następnie przeniesiemy się w Sokoliki na 4 dni. Jeden dzień przerwy będzie w sam raz na delikatny odpoczynek i przeniesienie się w Sokoliki.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Czas trwania: 8 dni (z czego 7 w terenie i jeden dzień odpoczynkowy). 

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa) i w Sokolikach (okolice Jeleniej Góry)

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Cena kursu obejmuje: szkolenie przez instruktora wspinaczki, korzystanie z atestowanego sprzętu wspinaczkowego, materiały szkoleniowe. Koszt szkolenia wynosi 900 zł.

Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie - w razie czego polecam się zapoznać z tym artykułem: Możliwości noclegowe i żywienie dla wspinaczy w okolicach Krakowa.

Terminy: znajdziecie je (wraz z cenami) na podstronie Oferta/Terminy. Przy zgłoszeniu się 3-4 osób możemy umówić się na indywidualny termin.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Miejsce Kraków i Sokoliki