Log in
    

Kursy wspinaczkowe

Weekendowy Kurs skałkowy (Kraków)
Od Sobota 09 czerwiec 2018 -  09:00am
Do Niedziela 10 czerwiec 2018 - 05:00pm
Odsłon : 3344

Kurs skałkowy (lub inaczej kurs wspinaczki skalnej)  to 6 dniowy kurs podczas którego nauczysz się podstaw wspinania na drogach sportowych, tradycyjnych i wielowyciągowych. Oprócz tego, że spędzisz sporo fajnego i intensywnego czasu w skałach to kurs jest „wejściówką“ do klubu wysokogórskiego lub późniejszego kursu taternickiego. Jest to kurs prowadzony w systemie weekendowym (3 kolejne weekendy) i będzie go prowadził Grzesiek Kletschka (instruktor wspinaczki skalnej PZA):

Grzesiek wspina się od 1999 roku, instruktor wspinaczki sportowej z licencją MENiS od 2008 roku. Na co dzień wspina się w Polskich skałkach, ale również, kiedy czas na to pozwala wspina się w Tatrach polskich i słowackich, latem i zimą. Wspinał się także w Hollental, Adlitzgraben, Paklenicy, Sulowie, Sperlondze. Współautor kilku nowych dróg w skałkach podkrakowskich.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Czas trwania: 6 dni (z czego 5 w terenie). 

Miejsce: zajęcia prowadzone są na Jurze południowej (okolice Krakowa).

Ilość uczestników: maksymalnie czterech na jednego instruktora.

Cena kursu obejmuje: szkolenie przez instruktora wspinaczki, korzystanie z atestowanego sprzętu wspinaczkowego, materiały szkoleniowe. Koszt szkolenia wynosi 900 zł.

Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie - w razie czego polecam się zapoznać z tym artykułem: Możliwości noclegowe i żywienie dla wspinaczy w okolicach Krakowa.

Terminy: znajdziecie je (wraz z cenami) na podstronie Oferta/Terminy. Przy zgłoszeniu się 3-4 osób możemy umówić się na indywidualny termin.

Szczegółowe informacje na temat kursu skałkowego w mojej szkole znajdziecie tutaj: kursyskalkowe.pl.

Miejsce Kraków i Sokoliki