Log in
    

III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego – relacja wideo, oświadczenie zwycięzców, topo Średnika

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witajcie! Mamy przyjemność zaprosić Was na ciekawie nakręconą i zmontowaną relację wideo z zawodów przygotowaną na zlecenie firmy ASTOR, głównego sponsora zawodów.

 

Chcielibyśmy też przekazać do Waszej wiadomości krótkie oświadczenie zwycięskiego zespołu:

„Cześć, razem z Robertem ustaliliśmy, że chcielibyśmy aby droga [główna nagroda, przyp. WBu] nazywała się "Warszawa da się lubić" oraz to, że prowadzenie tej drogi pozostawiamy w Waszych rękach. Napracowaliście się przy tych zawodach solidnie, ta nagroda jest od nas dla Was. Nasze oczekiwania co do imprezy zostały całkowicie zaspokojone samym udziałem. Zrobiliście kawał dobrej roboty i to jest Nasze podziękowania za Waszą ciężką pracę.
Pozdrawiamy serdecznie
Andrzej Marcisz i Robert Nejman”

Jako że w oświadczeniu jest mowa o drodze - nagrodzie, miło nam przy tej okazji poinformować o zakończeniu kolejnego etapu prac ekiperskich na Średniku (na którym owa droga się znajduje), czego podsumowaniem niech będzie poniższa fotografia [autor zdj.: Michał Kowalski] i topo.

W ramach prac ekiperskich przed III MAS komplet jedenastu ringów otrzymała droga Dzietsyn Marpa na Murze Skwirczyńskiego. Linia ta została poprowadzona na własnej protekcji przez Marcina Opozdę, a stałe przeloty otrzymała na prośbę autora.

Fundatorem wszystkich ringów jest Fundacja WSPINKA a w pracach ekiperskich brali udział: Wojtek Bieniek, Wojtek Buchta, Maciek Florys, Michał Kowalski, Jacek Leśniak, Mateusz Paradowski, Przemek Rostek, Michał Wiktor i Agata Żak.

w imieniu ekipy III MAS

Wojtek Buchta
Klub Wysokogórski Kraków