Log in
    

Pogoda w skałach - kamery internetowe JakiWarun.pl

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Sezon wspinaczkowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami, dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce w Wasze ręce trafi bardzo przydatne narzędzie, które pozwoli lepiej zaplanować wyjazdy wspinaczkowe. Dzięki obrazowi z kamer internetowych dostępnemu na stronie Jakiwarun.pl będziecie mogli sprawdzić pogodę oraz natężenie ruchu w najpopularniejszych rejonach wspinaczkowych. Zainstalowany w serwisie czat pozwoli dodatkowo na komentowanie warunków panujących na konkretnych drogach. 

Dzięki I nagrodzie w konkursie Kraków Business Starter Jakiwarun.pl stworzył projekt strony internetowej, aplikacji mobilnej i mógł ruszyć z testami czterech kamer. Na pierwszy ogień poszły Doliny Będkowska (widok na Sokolicę), Bolechowicka, Pochylec oraz Podlesice. W planach są Ostańce Jerzmanowickie, Dolina Kobylańska, Podzamcze, Rzędkowice, Mirów i wiele innych.

Do kontynuowania projektu potrzebne jest jednak Wasze wsparcie. Pod adresem https://zrzutka.pl/3grr7n prowadzona jest zbiórka środków na poszerzenie bazy rejonów objętych monitoringiem pogodowym. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć Jakiwarun.pl partnerzy projektu Polar Sport, Trafo Base Camp, Funaticos.com, Milo, Friction.pl oraz Brandysówka przygotowali zniżki na zakupy oraz inne atrakcyjne oferty.

O postępach prac będzie na bieżąco informować Wspinanie.pl, które objęło patronat medialny nad projektem. Zapraszamy również na facebookowy fanpage www.facebook.com/jakiwarun.