Log in
    

Spostrzeżenia na temat kubka Commuter Java Press

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W tym sezonie firma GSI Outdoors wypuściła na rynek Commuter Java Press, który w założeniu ma być jednocześnie zaparzaczem do kawy i kubkiem.

Poniżej opis producenta:

Commuter Java Press to urządzenie będące jednocześnie zaparzaczem do kawy, kubkiem i termosem. Niezwykle przemyślana konstrukcja pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka. Zastosowanie dwóch warstw i dodatkowego neoprenowego pokrowca powoduje że twój napój długo pozostanie ciepły. Dodatkowa pokrywka z otworem na mleko i cukier zabezpiecza przed wylaniem kawy, możesz więc bez obaw wziąć ją wszędzie ze sobą.

Commuter Java Press to ciekawy produkt dla wiernych fanów kawy. Dwuczęściowa budowa kubka pozwala zaparzyć kawę na sposób francuski. Poniżej kilka moich spostrzeżeń:

- Izolująca gąbka i podstawka mogą zostać zdjęte, dzięki czemu kubek możemy dokładniej umyć (również w zmywarce).

- Napój zachowuje zadowolającą temperaturę przez około kilkanaście minut, po ok. godzinie jest już letni.

- Pokrywa kubka posiada solidną blokadę na ustniku. Znajdują się też tam dziurki odprowadzające parę wodną. Więc musimy uważać, aby kawa/herbata nie wylały się nam przy mocniejszym wstrząśnięciu

- Commuter Java Press ma pojemność 400 ml.

- Kubek jest dość szeroki u podstawy, więc warto zmierzyć, czy będzie pasował do podstawek w waszym samochodzie (wymiary to: 3.80" x 3.00" x 7.80" cali).

- Produkt został wykonany z materiałów, które możemy poddać recyklingowi (rejestracja na stronie plusfoam.com)

Podsumowując Commuter Java Press to ładny, stylowy kubek, który możemy mieć ze sobą na samochodowe tripy.

Damian Granowski

GSI Outdoors