Log in
    

III Manewry Dryboonkrowe pamięci Tomka Kowalskiego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już po raz trzeci podwarszawski Janówek będzie areną zmagań drytoolowców z całej Polski. 30 listopada odbędą się kolejne, trzecie, Manewry Dryboonkrowe. Tegoroczna edycja dedykowana jest Tomkowi Kowalskiemu, który zginął podczas tragicznej wyprawy na Broad Peak.

Zachęcamy do startu wszystkich miłośników drytoolingu. Każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie drogi dla siebie.

Zapisy

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zawodach na stronie http://www.manewry.waw.pl. Aby zapewnić Wam jak najlepsze warunki w tym roku wprowadziliśmy wpisowe w wysokości 20pln. W zamian uczestnicy dostają okolicznościowe koszulki, jedzenie, oraz ciepłe napoje  podczas trwania zawodów. Osoby, spoza Warszawy, które potrzebują noclegu prosimy o zaznaczanie tej opcji w formularzu rejestracyjnym, każdemu potrzebującemu zostanie zapewniony nocleg.

Pozostałe informacje

- Więcej informacji, oraz topo bunkrów można znaleźć na stronie zawodów www.manewry.waw.pl
- po zawodach zapraszamy imprezę integracyjną, która odbędzie się w siedzibie KW Warszawa;
- podczas Manewrów będzie możliwość zakupu haków oraz ostrzy do dziabek produkcji rodzimych, Polskich producentów, będzie także możliwość przetestowania sprzętu drytoolowego różnych producentów
-wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poprzednie edycje

Tak wyglądały II Manewry Dryboonkrowe pamięci Joanny Wolf-Szczerby:

Partnerzy

Tak jak w poprzednich latach głównym partnerem Manewrów Dryboonkrowych jest Lotto - dzięki wsparciu Totalizatora  sportowego możemy organizować coraz lepsze zawody - dla Was.
Wspierają nas także: