Log in
    

Szkoła Wspinania 9a

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z

Szkoła wspinania 9a istnieje od 2010 roku. Nasza przygoda ze wspinaniem zaczęła się kilka lat wcześniej. Naszą wiedzę i  zamiłowanie do wspinania chcemy przekazać innym. Dlatego też prowadzimy sekcje wspinaczkowe zarówno dla dzieci oraz dla dorosłych, a także szkolimy w skałkach.  Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń wspinaczkowych w skałkach, szkoleń do parków linowych, operatorów ścianki wspinaczkowej oraz kursów wysokościowych. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność pod względem terminów oraz indywidualne podejście. Szkolimy we wspinaczkowych ogródkach podkieleckich – Stokówka i Zelejowa, a także na terenie Jury Północnej: Rzędkowice, Podlesice, Mirów, Podzamcze. Zajęcia prowadzone są zarówno na tygodniu, jak i weekendowo (w zależności od możliwości kursantów).

Instruktorzy Szkoły wspinania 9a:

Kuba – jestem instruktorem i trenerem drugiej klasy we wspinaczce sportowej, uprawnienia nabyłem na AWF Katowice. Wspinaczkę sportową uprawiam od 12 lat. W tym czasie zwiedziłem wiele ogródków wspinaczkowych Polski, Europy i Azji. Były to: Hiszpania, Włochy, Monaco, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Tajlandia.  W dotychczasowej przygodzie ze wspinaniem udało mi się pokonać drogi o trudnościach 6.6 w Polsce i 8a za granicą. W pracy szkoleniowej chciałbym przekazać kursantom niezbędną wiedzę z zakresu obsługi sprzętu wspinaczkowego, techniki ruchu oraz zainteresować ich życiem wspinaczkowym.

Aneta – jestem instruktorką wspinaczki sportowej z uprawnieniami państwowymi. Moja pasja zaczęła się 9 lat temu i nie wyobrażam sobie życia bez tego wspinaczki. Daje mi ona możliwość poznawania pięknych miejsc i ciekawych ludzi, a także pozwala na przekraczanie fizycznych i psychicznych możliwości. Wspinałam się w wielu rejonach wspinaczkowych  w Hiszpanii, Słowenii, Niemczech, Słowacji, we Włoszech, na Krymie oraz w Tajlandii. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę podzielić się z Wami, zarazić tym niesamowitym sportem, aby sprawiał mnóstwo frajdy i dawał satysfakcję z przełamywania swoich barier. 

Zapraszamy na kursy wspinaczkowe do Szkoły wspinania 9a. Zacznij swoją wspinaczkową przygodę z nami!

Adres:

42-400 Zawiercie
ul, Huldczyńskiego 22/54

Kontakt:

Aneta 792861512 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kuba 600479739 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW:

www.9a.com.pl

Galeria zdjęć