Log in
    

Ruszyła nowa strona internetowa IŚW "Nasze Skały"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasze SkałyZ przyjemnością informujemy, że po długich pracach oddajemy do użytku odświeżoną stronę internetową Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały".

Nowa strona IŚW Nasze Skały


Pod adresem www.naszeskaly.pl znalazły się wszystkie dotychczasowe działy, tj. Aktualności, Jeden procent, Darowizna, Rada, Partnerzy, Darczyńcy, Banery i Kontakt, w nowej szacie graficznej.

Najważniejszą częścią strony jest w naszej ocenie nowy element - baza polskich rejonów skalnych, wraz z informacjami statusie własnościowym i statusie wspinania. Nowy dział nazywa się Status rejonów i jest wyposażony w wyszukiwarkę. Docelowo chcemy, żeby każdy rejon w Polsce dorobił się w ten sposób wyczerpującej wizytówki, dlatego dodaliśmy informacje o namiarach GPS, linki do topo rejonu i zdjęcia - nie wszystkie rejony mają w tej chwili komplet danych, ale będziemy je sukcesywnie uzupełniać.

Zdajemy sobie sprawę, że dane wymagają wielu uzupełnień i uściśleń - nie o wszystkich rejonach udało nam sie zdobyć satysfakcjonujące informacje. Mamy nadzieję, ze pomożecie nam rozbudowywać ten dział i przy okazji wyłapiecie błędy, których na pewno nie udało nam się uniknąć. Piszcie do webmastera, lub do dyrektora operacyjnego w tej sprawie - namiary w dziale Kontakt.

Przy okazji - webmasterem strony jest Marek Karnecki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i w dużej mierze jego (i Emilki!) determinacji zawdzięczamy, że informacje rozproszone po różnych arkuszach kalkulacyjnych, innych typach plików, notesach i w głowach osób związanych z Inicjatywą znalazły się zebrane w jednym miejscu.

Nieustająco prosimy o wsparcie finansowe Inicjatywy - możecie zobaczyć, że Wasze darowizny naprawdę do nas docierają (zakładka Darczyńcy). Jeśli reprezentujecie kluby, ścianki, szkoły wspinania czy kluby spójrzcie na zakładkę Partnerzy - jeśli wsparliście działalność "Naszych Skał" powinniście figurować w tym dziale. Jeśli jeszcze tego nie uczyniliście - pamiętajcie o naszej pracy na rzecz dostępu do polskich rejonów.

Włodek 'Jacooś' Porębski
IŚW "Nasze Skały"
tel. 662 149 400

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.