Log in
    

Kobiecy obóz w Morskim Oku 19 - 27.02.2011

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kobiecy Obóz wspinaczkowy w Morskim OkuZgrupowanie sportowe kobiet. Już po raz czwarty taterniczki i alpinistki spotkają się w Morskim Oku na zgrupowaniu sportowym. W zgrupowaniu wezmą udział uczestniczki wyprawy wysokogórskiej Polskiego Związku Alpinizmu - pierwszej od ponad 25 lat polskiej kobiecej wyprawy w Himalaje.

"Kobieca Wyprawa - Northern Cho Oyu Himal" wyrusza z Polski do Chin we wrześniu bieżącego roku. Celem wyprawy są niezdobyte szczyty sześciotysięczne w północnej grani Cho Oyu Himal z doliny Gyabrag Glacier. W czasie zgrupowania w Morskim Oku uczestniczki wyprawy będą wspinały się w zespołach kobiecych, podnosząc swoje umiejętności wspinaczkowe i sprawność w samodzielnym działaniu w górach wysokich. Tego typu obóz sportowy- o czym wspominałam już wcześniej - doskonale integruje zespół, uczy współdziałania, buduje pozytywne relacje między zespołami, jest doskonałą formą treningu przed wspólną wyprawą.

Do udziału w zgrupowaniu zapraszamy także wszystkie taterniczki i alpinistki, które wspinają się lub chciałyby się wspinać w zespołach kobiecych a ich wykazy przejść są dowodem dojrzałości i samodzielności we wspinaczce.

Zainteresowane koleżanki proszę o kontakt do 31.01. 2011r

Danuta Wach
Kierownik zgrupowania

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. kom. 607 668 531