Log in
    

ALPINUS na 18. edycji targów OutDoor we Friedrischafen

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Marka ALPINUS powraca na międzynarodową arenę i będzie jednym w wystawców na największych targach outdoorowych w niemieckim Friedrischafen w dniach od 14 do 17 lipca 2011 roku. ALPINUS zaprezentuje kolekcję 2012 z kilkoma rewolucyjnymi produktami.

W tym roku na Targach we Friedrischafen ma pojawić się rekordowa liczba aż 890 wystawców z 38 krajów, którzy nad Jeziorem Bodeńskim będą prezentować najnowsze produkty i rozwiązania, które pojawią się w sprzedaży w 2012 roku. Marka ALPINUS między innymi zaprezentuje buty AHREN wykonane z Polartec® Power Shield® Pro. ALPINUS jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzysta tej najnowszej generacji softshell charakteryzujący się najwyższym poziomem oddychalności oraz wyjątkową odpornością na wodę do produkcji obuwia.

- „Oprócz światowej premiery butów z Polartec® Power Shield® Pro zaprezentujemy całą gamę nowości między innymi reaktywowaną kolekcję żeglarską Vasco by ALPINUS, całkowicie nową kolekcję typu Fast&Lite ubrań wspinaczkowych, nową kolekcję plecaków” – mówi Zenon Raszyk, przedstawiciel marki ALPINUS. – „Wszystkie przygotowane modele cechuje najwyższy poziom technologiczny oraz zaawansowane rozwiązania pomagające osiągnąć najambitniejsze cele sportowe” – dodaje Raszyk.

Od kilku lat marka ALPINUS z dużymi sukcesami realizuje ideę projektowania kolekcji
w ścisłej współpracy z członkami Alpinus Expedition Team. Wybitni sportowcy i globtroterzy testują produkty w najtrudniejszych warunkach pogodowych, są gwarantem jakości i funkcjonalności oraz inspiracji do rozwijania kolekcji. Oprócz profesjonalistów z AET produkty są również testowane przez amatorów i pasjonatów – uczestników Memoriału Piotra Morawskiego, którzy się zakwalifikowali do Alpinus Testing Team.

alt

ALPINUS to jedna z pierwszych i najlepiej rozpoznawanych marek outdoorowych w Polsce. ALPINUS jest techniczną marką specjalistycznej odzieży i sprzętu, projektowaną z myślą o entuzjastach różnych aktywności outdoorowych. Misją ALPINUSA jest tworzyć odzież i sprzęt, który pomaga ludziom realizować ich wyzwania. Dzięki zaangażowaniu specjalistów i doświadczeniu ekspertów z Alpinus Expedition Team, a także stosowanym w ALPINUSIE technologiom, to co nieosiągalne staje się możliwe. Więcej na: www.alpinus.pl