Log in
    

Outdoorowa kolekcja Helly Hansen przywraca do życia nordycką mitologię.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nowa kurtka w kolekcji Helly Hansen Odin 9 WorldsJacket to model inspirowany mitami o bogu wszystkich bogów – Odynie, który zawiaduje z gótry wszystkie ziemskie krainy. Wytrzyma nawet najbardziej ekstremalne warunki. Została wykonana z najmocniejszego trójwarstwowego, wodoodpornego i oddychającego laminatu, przy wykorzystaniu technologii Helly Tech® Professional. Kurtka ma wysoką przepuszczalność pary wodnej, odblaskowe elementy, kaptur kompatybilny z kaskiem. Wszystko to sprawia, że kurtka idealnie sprawdza się podczas długich wędrówek po górach czy wspinaczkach. 

OSLO, Norwegia— Od 1877 roku Helly Hansen dba o ochronę entuzjastów przygód na lądzie i morzu w Norwegii i poza nią. Dobre jakościowo ubrania zaprojektowane są w taki sposób, by chronić nas podczas naszych wypraw na łono natury i pozwolić na czerpanie z tego radości, niezależnie od warunków pogodowych. Norwegowie uprawiają najwięcej sportów outdoorowych na świecie a Helly Hansen dba o nich od ponad 140 lat.

odin-helly-hansen.jpg

„Kolekcja Outdoorowa od Helly Hansen jest odwzorowaniem pasji zapalonych miłośników, którzy codziennie zmagają się z wyzwaniami tego sportu” mówi Category Manager, Christine Westermark. „Wystawiają oni swój sprzęt na najcięższe testy, jakie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić – przebywanie w ciężkich warunkach przed długi okres, powodujący bardzo duże zużycie i narażenie na przecieranie się materiałów. Jeden sezon można porównać do zniszczeń spowodowanych kilkuletnim użytkowaniem w normalnych warunkach. Staramy się brać pod uwagę wszystkie spostrzeżenia i uwagi profesjonalistów, aby stale ulepszać jakość naszych produktów – od najbardziej technicznych kurtek po podstawowe modele kurtek.”
Helly Hansen współpracuje z blisko 3000 profesjonalistów, aby stworzyć produkty odpowiadające nawet największym potrzebom.

ODIN był znany ze swoich długich podróży do 9 światów, dlatego HH zaprojektowało kurtkę, która niezaprzeczalnie zasługuję na swoją nazwę. Odin 9 Worlds Jacket została wykonana z 3 – warstwowego laminatu Helly Tech® Professional o wodoodporności 20000gm oraz przepuszczalności pary wodnej na poziomie 15000gm. Na funkcjonalność kurtki składają się również:
Odblaskowe brzegi kaptura zapewniające widoczność
Dolne kieszenie zamykane na suwak z systemem 2x head to head, pozwalającym na swobodne zapinanie i odpinanie
Wzmocnienia w okolicach łokci zapobiegające przetarciom
Tkanina pokryta substancją DWR dla większej ochrony przed opadami atmosferycznymi
Suwaki wentylacyjne w okolicach pach

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej jak i profesjonalnej odzieży narciarskiej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 tysięcy profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież sportowa, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.hellyhansen.com.