Log in
    

Potężna moc i 2 źródła zasilania - nowa czołówka od Mactronic

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Akumulatorowe i bateryjne zasilanie, ponad 1000 lumenów, pełna wodoodporność i nawet 35 godzin świecenia przy najbardziej wymagających zadaniach - tak prezentuje się nowa czołówka M-Force XTR  1020 lm.

 

 

Wraz z nadejściem jesieni wrocławska firma przypuszcza frontalny atak na rynek oświetlenia przenośnego. Mactronic prezentuje niezwykle mocną i uniwersalną czołówkę M-Force XTR 1020 lm o dwóch zamiennych źródłach zasilania. – To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy wymagają solidnej porcji światła emitowanego przez sprzęt gotowy do długiej pracy w najtrudniejszych warunkach – mówi Cyprian Lemiech, dyrektor marketingu w firmie Mactronic.

Trwała i mocna

Debiutująca na rynku czołówka to kolejny model z serii oświetlenia taktycznego M-Force, charakteryzującej się wysoką wydajnością i wytrzymałością. Stworzona na bazie trwałego aluminium lotniczego, w pełni wodoodporna (IPX8) lampka to doskonała propozycja dla przedstawicieli służb mundurowych, pasjonatów militariów i rozgrywek ASG, jak i świetne uzupełnienie wyposażenia EDC. Jednak to, co szczególnie przyciąga uwagę, to potężna moc, jaką oferuje wyposażona w diodę Cree XP-L Led latarka – to aż 1020 lumenów, które z oślepiającą mocą rozświetlają teren w promieniu ponad 160 metrów wokół użytkownika. A to wymaga dużo energii.

Bateria lub akumulator

– Czołówka może być zasilana zamiennie akumulatorem Li-ion typu 18650 lub dwiema bateriami CR123. To gwarancja, że nawet podczas długiej pracy, rozgrywki czy przeciągającej się wyprawy nie zostaniemy bez źródła światła – mówi Cyprian Lemiech. O konieczności naładowania lub wymiany źródła zasilania informuje wbudowany wskaźnik poziomu baterii, a przed nieplanowanym rozładowaniem chroni funkcja switch lock, zabezpieczająca przed przypadkowym włączeniem sprzętu.

Wielogodzinne wsparcie

Pracujący na akumulatorze M-Force XTR 1020 lm w trybie 100% zapewni niezwykle mocne światło nawet przez 2 godziny, a w umożliwiającym odczytywanie map trybie 3% (30 lm) niemal przez półtorej doby. Noszona na głowie lub przymocowana do kasku czołówka (ok. 160 gramów wagi) jest praktycznie niewyczuwalna.

Czołówka M-Force XTR 1020 lm

  • 1020 lumenów
  • IPX8
  • Wymienne zasilanie (akumulator lub 2x bateria CR123)
  • 165 metrów zasięgu
  • Nawet 35 h pracy na akumulatorze
  •