Log in
    

MacTronic Focus Eye – czołówka w góry i do łóżka

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wśród wielu niezbędnych elementów ekwipunku turystycznego szczególnie ważna jest dobra, uniwersalna lampa czołowa. Czołówka ma znaczenie nie tylko dla naszego komfortu czy bezpieczeństwa na szlaku, ale i wygody w sytuacjach, gdzie jednocześnie potrzebujemy wolnych rąk i źródła światła. Przyda nam się o każdej porze roku – ale szczególnie jesienią i zimą, kiedy zaskakujący nas zmrok potrafi bardzo skutecznie utrudnić powrót do domu. Takie urządzenie sprawdzi się nie tylko podczas wędrówek, ale też w trakcie napraw domowych, jazdy na rowerze, wieczornych biegów czy choćby do czytania w łóżku bez przeszkadzania drugiej osobie.

alt

MacTronic Focus Eye to bardzo mała i zadziwiająco lekka lampa (74g), mocowana na głowie za pomocą jednego gumowego paska. Czołówka z rewolucyjnym focusem, pozwalającym na czterokrotną regulację skupienia światła białego, daje szerokie pole widzenia nawet w kompletnej ciemności. Zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy szufladzie.

Najważniejszym atutem Focus Eye jest główna dioda 0,5W NICHIA LED o mocy 26 lumenów oraz regulowana soczewka, dzięki której można dostosować strumień światła do aktualnych potrzeb. Latarka ma trzy tryby świecenia diody białej: dwa ciągłe i jeden pulsacyjny. Dodatkowo została wyposażona w zieloną i czerwoną diodę (przytrzymanie włącznika przez 3 sekundy powoduje wysyłanie czerwonego sygnału SOS).

MacTronic Focus Eye  jest wstrząsoodporna i wodoodporna. Niezależnie od tego czy mamy w planach chłonąć wieczorem lektury, zamierzamy skręcać meble, czy wybieramy się na dłuższy spacer, Focus Eye to mała i lekka czołówka, którą można zawsze zabrać ze sobą do łóżka i na wycieczkę.

Cena modelu to ok. 70 zł.