Log in
    

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 9. Krakowskim Festiwalu Górskim

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Krakowski Festiwal Górski to nie tylko gwiazdy wspinaczki, doskonałe kino górskie, prelekcje i warsztaty, ale także jedyny w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego.

Kiermasz podczas 8. KFG

Kiermasz podczas KFG w 2010 roku. Fot. Adam Kokot

W festiwalowej przestrzeni zagości wiele znanych i cenionych marek, które zaprezentują swoje najnowsze kolekcje i produkty w atrakcyjnych cenach. Nie zabraknie także licznych konkursów.

Wśród wystawiających się marek znajdziemy m.in.: The North Face, Yeti, Alpinus, Berghaus, Gore, Fjord Nansen, Petzl, Majesty, Boreal, Montano, Camp, Cassin, Rock Empire, Lowe Alpine, Lorpen, Asolo, Buff, Ternua, Marmot, Black Diamond, i wiele innych.

Zobaczymy także stoisko targów ispo, magazynów Góry, Podróże i n.p.m. oraz regionu Tyrol. Wystawią się sklepy 8a.pl, Alpamayo oraz Sklep Podróżnika. Nie zabraknie również oferty czasopism i książek górskich oraz propozycji wyjazdów turystycznych.

Kiermasz KFG jest doskonałą okazją do zakupienia sprzętu i odzieży outdoorowej z rabatami oraz do porozmawiania bezpośrednio z polskimi dystrybutorami i przedstawicielami marek na tematy dotyczące ich produktów. To niepowtarzalna szansa dowiedzenia się wszystkiego bezpośrednio u źródła! Można także przyjrzeć się pełnej kolekcji danego producenta i swobodnie poprzymierzać interesujące produkty.

Kiermasz odbywa się każdego dnia festiwalu:

  • w piątek, 2 grudnia - od godz. 16:00 do 20:00
  • w sobotę, 3 grudnia - od godz. 10:00 do 20:00
  • w niedzielę, 4 grudnia - od godz. 10:00 do 16:30

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

9. Krakowski Festiwal Górski
2-4 grudnia, start o godz. 16.00
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27
Pawilon Dydaktyczno-Sportowy

alt

alt

alt

alt