Log in
    

Bakcyl zatacza coraz szersze kręgi – znany lekarz także cierpi

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie milkną echa ostatnich coming out'ów znanych i mniej znanych ofiar epidemii Aktywnego Bakcyla, o której pisaliśmy już na naszych łamach kilka razy. W gronie ofiar są już takie nazwiska, jak np. Tamara Styś, Krzysztof Wielicki, Dariusz Załuski, czy Monika Witkowska. Jak się okazuje, do redakcji www.AktywnyBakcyl.pl zgłosił się także znany warszawski lekarz, dr Antoni G. W przesłanym filmie lekarz wyznał, że mimo zastosowanej profilaktyki, bakcyl złapał także i jego.

Prosił jednak o anonimowość do czasu, gdy bakteria zostanie lepiej zbadana. Jego pacjenci bowiem nic jeszcze nie wiedzą... Dariusz Załuski z kolei zapowiedział, że dziś po południu prześle do publikacji zapis swojej kuracji antybakcylowej, z którą zaczął ostatnio eksperymentować. Podobno subskrybenci newslettera na www.AktywnyBakcyl.pl mają już film na swoich skrzynkach. Gdy tylko się pojawi – opublikujemy go także na naszych kanałach.

 

Krzysztof Skrocki

P.S. Co przyniesie nowy tydzień? Z naszych informacji wynika, że będzie się działo jeszcze więcej, niż w ostatnich tygodniach.