Log in
    

Konkurs “all in for the unexpected”

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podejmij wyzwanie i rywalizuj o zaskakujący weekend (7- 9 września) w Zakopanem ze światowej klasy sportowcami adidas.

Napisz, które z wielkich osiągnięć ambasadorów adidas jest dla Ciebie szczególnie inspirujące i w kreatywny sposób uzasadnij swój wybór. Zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy do stolicy polskich Tatr, gdzie wraz z najlepszymi sportowcami teamu adidas spędzi wyjątkowy weekend. W outdoorowym teamie adidas będą najlepsi reprezentanci sportów ekstremalnych, takich jak: wspinaczka, kajakarstwo, paralotniarstwo, slackline i highline. Być może to Ty będziesz miał okazję związać się liną z jednym z naszych wspinaczkowych ambasadorów adidas, ułożyć razem z jednym z najlepszych polskich wspinaczy – Adamem Pustelnikiem trudny problem boulderowy dla austriackiej specjalistki w tej dziedzinie – Barbary Zangerl lub spróbujesz swoich sił przechodząc slacka bądź nawet highline nad Krupówkami z czołowym zawodnikiem w tej dziedzinie – Lukasem Irmlerem. A może wspólnie wymyślimy jeszcze bardziej zaskakującą aktywność dla Ciebie oraz teamu adidas.

Gwarantujemy jednocześnie świetną zabawę podczas jednego z najlepszych górskich festiwali w Polsce - 8. Spotkania z Filmem Górskim, którego partnerem został adidas. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest sprzęt sportowy z kolekcji adidas Terrex: lekka kurtka z membraną Gore-Tex (Terrex IceFeather Jacket) oraz czapka na jesienne outdoorowe aktywności.

Kurtka Terrex IceFeather Jacket

 

W pełni wyposażona i idealnie przystosowana do zimowych sportów górskich kurtka. Niezwykle wytrzymała i oddychająca membrana GORE-TEX® Pro Shell zapewnia pełną ochronę  nawet w najcięższych warunkach pogodowych, a technologia FORMOTION™ umożliwia maksymalną swobodę ruchów.

Cena: 2 099 zł

Czekamy na Twoją propozycję do 22 sierpnia. Zgłoszenie wyślij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: all in for the unexpected.

Powodzenia i do zobaczenia w Zakopanem!

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziesz na  www.goryonline.com.