Log in
    

„Szmata za szmatę” - konkurs Marmot i sklepu Moko. Finał podczas KFG!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszamy na trzecią edycję konkursu „Szmata za szmatę”. Coś dla ekstremalnych wpinaczy, koksów, łojantów oraz wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił.

Eliminacje do konkursu trwają od 26 listopada do 4 grudnia w sklepie górskim MOKO przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie (trzy miejsca w finale) oraz w trakcie trwania Krakowskiego Festiwalu Górskiego w dniu 6 grudnia 2014 r. w godzinach 12:00-19:00 (dwa miejsca w finale).

Seria finałowa, w której wystartuje pięciu zawodników (trzech z eliminacji w MOKO i dwóch z eliminacji KFG) odbędzie się 6 grudnia 2014 r. w godzinach 19:30-20:00 na głównej sali festiwalowej.

Zasady są proste, wygrywa osoba, która podciągnie się najwięcej razy na jednej ręce (tzw. ściągnięcie ze szmaty).

Jest o co walczyć. W tym roku nagrodzonych będzie trzech zawodników z najlepszymi wynikami próby finałowej:

Pierwsza nagroda - 1500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.

Druga nagroda - 1000 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.

Trzecia nagroda - 500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.

Co ważne, zwycięzca sam wybiera modele i kolory. Jednak konkurs skierowany jest nie tylko do największych wymiataczy w tej dziedzinie. Na pozostałych uczestników też czekają nagrody – każdy, kto podciągnie się przynajmniej raz na jednej ręce, bądź 25 razy na dwóch rękach, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 30% na produkty firmy Marmot w sklepie górskim MOKO.

Zapraszamy do zabawy! Szczegółowe informacje o godzinach i dokładnym miejscu eliminacji będzie można uzyskać podczas Festiwalu, na stoisku firmy Marmot.