Log in
    

The North Face wyróżniony za wsparcie akcji EPIC Day

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Marka The North Face zdobyła tytuł Summit Member European Outdoor Conservation Association. Od kilku lat marka The North Face wspiera projekty organizacji pozarządowych działających na rzecz popularyzacji aktywności outdoorowej, a także promocji wiedzy na temat środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży.

Dwa razy do roku ogłaszane są wybrane inicjatywy, które otrzymują wsparcie finansowe w ramach The North Face Explore Fund. Jednym z takich projektów jest EPIC Day organizowany przez Respect the Mountains. Jego głównym założeniem jest przygotowanie szeregu kursów dla młodzieży w wieku 12 - 16 lat. Ich celem będzie przekazanie uczestnikom wiedzy na temat środowiska naturalnego francuskiej części Alp, a także nauka odpowiedzialnego i bezpiecznego poruszania się w górach.

W związku ze wsparciem projektu marka The North Face otrzymała tytuł Summit Memeber European Outdoor Conservation Association.

To tylko jeden z wielu projektów, których realizację wspomoże The North Face Explore Fund. W ciągu ostatnich kilku lat znalazły się wśród nich już 4 polskie projekty m.in. „Mountain lovers” Stowarzyszenia Zielona Linia z Suchej Beskidzkiej.

Więcej informacji na temat The North Face Epxlore Fund znaleźć można na stronie.