Log in
    

MacTronic HLS-X-1-UNITY - czołówka dla zawodowców

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czołówka HLS-X-1 to świetny sprzęt dla wspinaczy czy grotołazów. Dla takich sportowców dobre oświetlenie to podstawa, dlatego też warto polecić tą doskonałą latarkę firmy MacTronic, oferującą potężne światło i zestaw  technologii przydatnych podczas wędrówek po jaskiniach czy pokonywaniu górskich ścian.

alt

Model HLS-X-1-UNITY wyposażono w diodę Luxeon Rebel 120 LED, zapewniającą światło o maksymalnej mocy 200 lumenów i zasięgu 140 m. Co ważne, użytkownik może precyzyjnie dopasować nachylenie głowicy, a także tryb świecenia - do wyboru są cztery: natężenie maksymalne, średnie, niskie lub SOS (do ich zmiany służy precyzyjny, pięciopozycyjny włącznik obrotowy). Przydatną funkcją jest również zmiana fokusa, czyli stopnia skupienia światła.

Jak już wspomnieliśmy, lampa czołowa jest kluczowym elementem wyposażenia amatorów sportów górskich - dlatego tak ważne jest, by urządzenie to było niezawodne, i to zarówno w sensie bezawaryjności, jak i stabilności pracy. W tym celu latarka czołowa MacTronic została wyposażona w trzy przydatne podczas ekspedycji rozwiązania. Pierwszym jest układ elektroniczny, automatycznie zmniejszający moc światła, gdy baterie osiągną pewien stopień rozładowania - dzięki temu latarka pracuje dłużej, a na dodatek unikamy sytuacji, w której urządzenie niespodziewanie wyłącza się, bo baterie się "nagle" wyczerpały.

alt

 

 

Więcej na www.mactronic.pl