Log in
    

Kiermasz na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim – festiwal outdooru

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach od 6 do 8 grudnia na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim odbędzie się największy w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego. Na blisko czterdziestu stoiskach wystawi się kilkadziesiąt topowych marek z setkami produktów.

Kiermasz na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim to trzy dnia zapoznawania się z najnowszymi kolekcjami i produktami czołowych marek outdoorowych, niepowtarzalna okazja do rozmowy z dystrybutorami i producentami sprzętu outdoorowego w Polsce, a przede wszystkim zakupy ze zniżkami sięgającymi czasem nawet 60 proc.

W tym roku zobaczymy produkty marek: Patagonia, Marmot, Arc’teryx, The North Face, Climbing Technology, Zamberlan, Ocun, Rock Pillars, Lyo Food, Jack Wolfskin, Yeti, Black Diamond, Montano, Buff, CAMP, Cassin, Gregory, Mammut, Garmin, Heart Beat, GoPro, Dexshell, Monkey’s Grip, Craft, Regatta, Nordhorn, Berghaus i wiele innych. Takiego zestawu marek nie ma na żadnym innym górskim festiwalu!

Nie zabraknie także szerokiego wyboru książek górskich i podróżniczych, a także wydawnictw, w tym m.in. wspinanie.pl, Góry i „n.p.m.” Podczas kiermaszu będą miały również miejsce książkowe premiery.

Swoje stoiska zaprezentują także targi ISPO Munich, Tatrzański Park Narodowy, KW Kraków, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, czy region Tyrol.

Kiermasz odzieży i sprzętu Krakowskiego Festiwalu Górskiego to niepowtarzalna okazja na zaopatrzenie się w sprzęt outdoorowy z wysokimi rabatami. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny, warto więc przyjść, pooglądać i skorzystać z tej szansy. Przypominamy, żeby stosownie przygotować się do zakupów na kiermaszu – wystawcy będą honorować jedynie gotówkę.

Kiermasz będzie działał przez wszystkie trzy dni 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

  • Piątek – w godz. 16.00 – 21.00

  • Sobota – w godz. 10.00 – 20.00

  • Niedziela – w godz. 10.00 – 18.00

Na 11. Krakowski Festiwal Górski zapraszają wspinanie.pl, TKN Wagabunda, Góry i Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie: www.kfg.pl.

11. Krakowski Festiwal Górski

6-8 grudnia 2013 roku

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ul. Rakowicka 27
Pawilon Dydaktyczno-Sportowy

www.kfg.pl